SZELIGA NIERUCHOMOŚCI Gliwice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak SZELIGA NIERUCHOMOŚCI nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

SZELIGA NIERUCHOMOŚCI

O specjaliście

Nasza agencja działa na rynku od 2005 roku.


Transakcje są realizowane lub nadzorowane przez pośredników posiadających państwowe licencje zawodowe nr 5104 i nr 1704 nadane przez Ministra Infrastruktury. Wszystkie czynności pośrednictwa w naszym biurze wykonujemy na własny koszt, finansując je z własnych środków do czasu zapłaty wynagrodzenia przez klienta. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Działamy na lokalnym rynku nieruchomości współpracując z innymi biurami pośrednictwa.


Bożena Szeliga jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Podyplomowych Studiów z zakresu Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami. Jest członkiem Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Odbyła liczne szkolenia dotyczące obrotu nieruchomościami.

Branża

Agencja nieruchomości

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 10 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Karina K., 28 lipca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam usługi firmy Szeliga Nieruchomości, z której usług korzystałam przy okazji poszukiwania działki budowlanej. Pełny profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Grzegorz Z., 24 maja 2020
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z biurem SZELIGA NIERUCHOMOŚCI wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy sprzedaży mieszkania. Z mojego doświadczenia kultura, najwyższy profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie procesu sprzedaży do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży, świetna znajomość przepisów. Gorąco polecam.

Jacek P., 2 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa i prowadzenie Klienta od pierwszego kontaktu aż do ostatniego kroku. Polecam firmę SZELIGA NIERUCHOMOŚCI, korzystałem i z całą pewnością jeszcze z korzystam z usług tego biura!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak SZELIGA NIERUCHOMOŚCI

Powiązane produkty i usługi: Nieruchomosci,  Biuro nieruchomosci, Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości, Agencje i biura obsługi nieruchomości,  Nieruchomosci Gliwice, Biuro nieruchomosci Gliwice, Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Gliwice, Agencje i biura obsługi nieruchomości Gliwice,  Pośrednictwo w zakresie kupno i sprzedaż, Najem i wynajemmieszkań, Domów,  Działek, Hali i lokali oraz obiektów użytkowych

Oferta

DOM WOLNOSTOJĄCY ŻERNIKI
Śląskie - Gliwice
570000.00 złdo uzgodnienia

Żerniki, prawa strona. Komfortowy dom wolnostojący z lat 30-tych, rozbudowany w latach 90-tych. Pow. ok. 181 m2 plus zaadoptowana na cele mieszkalne część poddasza o pow. ok. 55 m2. Na parterze: kuchnia połączona z jadalnią i z pokojem dziennym, pokój, łazienka z wc (z oknem), pralnia/pomieszczenie gospodarcze z...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piwna 9, Gliwice

Telefon

609****** Pokaż numer

Telefon

609****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Bożena Szeliga

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy SZELIGA NIERUCHOMOŚCI BOŻENA SZELIGA
Imię (pierwsze) BOŻENA
Nazwisko SZELIGA
Data rozpoczęcia działalności 2005-09-05
NIP 6482385785
Regon 240152209

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Gliwice
Gmina Gliwice
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44100
Poczta Gliwice
Ulica ul. Piwna
Numer nieruchomości 9

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2005-08-25
Data rozpoczęcia działalności 2005-09-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Przeważające PKD
6399Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
24015220900033 SZELIGA NIERUCHOMOŚCI BOŻENA SZELIGA ul.Piwna
Gliwice
ŚLĄSKIE
Gliwice

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.