Sylwia Faron

Trzebnica

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Dzięki mojemu doświadczeniu i pasji do projektowania wnętrz, potrafię stworzyć unikalne i funkcjonalne rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadam szeroką wiedzę na temat trendów wnętrzarskich oraz materiałów, co pozwala mi tworzyć projekty, które są nie tylko piękne, ale także trwałe i praktyczne.

W mojej pracy stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta, aby móc w pełni zrozumieć i spełnić jego oczekiwania. Ponadto, dbam o regularny kontakt z klientem i współpracę na każdym etapie projektu, aby móc dostosować rozwiązania do jego potrzeb.

Razem stworzymy projekt, który sprawi, że Twoje wnętrze będzie nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i dostosowane do Twoich potrzeb. Oferuję profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie w każdy projekt. Zapraszam do współpracy!

Branża

Obszar działania

Śląskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

2 opinie

5 5
(2)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
AP  AP, 18 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Sylwia jest niesamowita architektka wnetrz. Jej zdolność do tworzenia harmonijnych i funkcjonalnych przestrzeni, uwzględniając zarówno estetykę, jak i praktyczne potrzeby klientów, sprawia, że jest wyjątkowym specjalistą w branży. Ponadto, jej umiejętność komunikacji i budowania zaufania z klientami przyczynia się do pozytywnego doświadczenia współpracy. Dodatkowo, terminowość w realizacji projektów oraz dbałość o najdrobniejsze detale świadczą o wysokim poziomie profesjonalizmu i zaangażowania. To architekt, któremu warto zaufać, aby stworzyć wymarzone wnętrze, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów (takich jak ja :)). goraco polecam Pania Sylwie!

Czesława i Marek K.  23 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zdecydowaliśmy się na wykonanie projektu łazienki, który zrealizowaliśmy zgodnie z propozycją p. Sylwii. Łazienka okazała się hitem, znajomi nie mogą uwierzyć, że tak niekonwencjonalnie może wyglądać łazienka. Projektantka jest osobą kontaktową i uwzględniła wszystkie nasze życzenia. Projekt spełnił nasze oczekiwania, aktualnie jesteśmy w tracie realizacji drugiej łazienki i salonu wg projektu p. Sylwii. Na uwagę zasługuje umiejętność powiązania przez projektantkę uroku z funkcjonalnością pomieszczenia. We wszystkich projektach perfekcyjnie dobrane są kolory i dodatki dekoracyjne.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sylwia Faron
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kompleksowe projekty wnętrz

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi projektowania wnętrz, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Nasze usługi obejmują pomiary pomieszczeń, opracowanie układu funkcjonalnego, tworzenie wizualizacji, pomoc w doborze i zakupie wyposażenia, nadzór nad pracami wykończeniowymi, projektowanie mebli pod wymiar oraz ...

Rozwiń

Kompleksowy projekt łazienki z wykonawstwem

Plan działania: -Konsultacja i projektowanie -Spotkanie z klientem w celu określenia jego potrzeb i preferencji odnośnie łazienki -Opracowanie szczegółowego projektu łazienki z uwzględnieniem wszystkich wymagań klienta Wybór materiałów i wyposażenia -Doradztwo przy doborze płytek, armatury, mebli łazienkowych i innych elementów wyposażenia ...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul. Kościelna 41, 55-100 Trzebnica

WWW

https://sf-architekt.pl/

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Sylwia Faron
Imię (pierwsze) SYLWIA
Drugie imię BERNADETTA
Nazwisko FARON
Data rozpoczęcia działalności 2023-07-01
NIP 7372024124
Regon 525638549

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat trzebnicki
Gmina Trzebnica
Miejscowość Trzebnica
Kod pocztowy 55100
Ulica ul. Kościelna
Numer nieruchomości 41

Kontakt

Email faronsylwia86@gmail.com

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2023-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4331Z TYNKOWANIE
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.