Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Sylwester Blicharz

O specjaliście

Jestem grafikiem komputerowym, który zajmuje się głównie:
- brandingiem,
- identyfikacją wizualną,
- grafiką na Social Media,
- wizualizacją stron www,
- wizualizacją aplikacji mobilnych.

Dodatkowo zajmuję się fotografią, głównie reportażem ślubnym, ale fotografia produktowa nie jest mi obca.

Bardzo chętnie podejmę się każdego zlecenia. Trzymanie się terminów to dla mnie duży priorytet.

Zapraszam serdecznie do kontaktu! :)

Branża

Grafik komputerowy, Projektowanie logo, Ulotki, Wizytówki, Graficy

Obszar działania

Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Piotr N. 7 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Współpraca z Sylwestrem przebiegła wzorowo. Zlecenie zostało wykonane zgodnie ze wszystkimi wytycznymi, bezproblemowo i w terminie. Jestem niezwykle zadowolony z pracy wykonanej przez Sylwestra.

Elwira W. 6 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z Sylwestrem. Wszystko terminowo, super kontakt, wszelkie zmiany wprowadzane bezproblemowo, zrozumienie w 100% co do koncepcji.

Ewelina W. 4 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Współpracę z Sylwestrem wspominam jako jedną z najmilszych współprac z grafikiem, z jakimi miałam do czynienia. Po podzieleniu się naszymi inspiracjami i wizjami, Sylwester stworzył logo, które było dla nas idealne, i doskonale wpasowało się w nasz styl. Całość procesu projektowania i wprowadzania zmian była bardzo szybka i sprawna, nawet szybsza niż nasze pierwotne ustalenia. Jak najbardziej polecam współpracę!

Katarzyna M. 4 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam bardzo serdecznie, kreatywny i komunikatywny grafik. Potrafi zrozumieć potrzeby klienta, ale również nie boi się wyjść z własna inicjatywna, aby wprowadzić coś bardziej innowacyjnego do projektu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sylwester Blicharz

Powiązane produkty i usługi: Firma informatycznaFirma informatyczna Kraków

Oferta

Branding
Polska - Kraków
2000.00 zł

Branding marki: - ustalenie grupy odbiorców, - ustalenie jakimi wartościami kieruje się marka, - kolorystyka, - typografia, - logo, - projekty wizytówek, papierów firmowych, gadżetów itp. - projekt strony internetowej z jak najlepszym UX.

Projekt strony internetowej
Polska - Kraków
1500.00 zł

Wizualny projekt strony internetowej zgodny z briefem od klienta.

Projekt wizytówki
Polska - Kraków
200.00 zł

Projekt wizytówki w oparciu o wytyczne.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Biszcza, 64a, Kraków

Telefon

725****** Pokaż numer
Skontaktuj się