Powiedz jak możemy Ci pomóc

Sunway Polska Sp. z o.o.

Olsztyn

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Realizujemy instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i folie grzewcze. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala Nam realizować nie tylko typowe projekty, ale również magazyny energii, carporty czy ładowarki elektryczne. Posiadana wiedza zaowocowała również montażami na terenie Niemiec czy większych inwestycjach w Polsce. Opieramy Naszą współpracę na szczerych relacjach z klientami i indywidualnym podejściu. Realizację wykonujemy tylko na sprawdzonych przez Nas produktach renomowanych producentów.
Możesz czuć się bezpiecznie - posiadamy pełne ubezpieczenie spółki na kwotę 1mln złotych.
Zadzwoń i przekonaj się, że współpraca z firmą Sunway to rozsądna decyzja:)

Branża

Obszar działania

Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Lubuskie, Opolskie, Zachodniopomorskie, Śląskie, Małopolskie, Lubelskie, Warmińsko-mazurskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Wielkopolskie, Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

6 opinii

5 gwiazdek (6)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Daniela B. 28 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Firma, którą można polecić z czystym sercem. Cała usługa przebiega szybko i skutecznie, od podpisania umowy, aż po montaż i zgłoszenie dokumentów do Energii. Montaż został wykonany do 14 dni od podpisania umowy, a licznik wymieniony już po 7 dniach od zakończenia montażu. Polecam i dziękuje, że trafiłam właśnie na tą firmę!

Karol S. 28 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Robiłem dokładkę paneli, ponieważ wcześniejsza firma źle dobrała mi moc instalacji. Na całe szczęście trafiłem na chłopaków z firmy Sunway, którzy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i rozwiali wszelkie wątpliwości. Instalacja w końcu działa jak należy, a w planach mam jeszcze jedną inwestycje i na pewno rozważę usługi firmy Sunway.

Mateusz G. 28 maja 2023
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie i profesjonalnie, Panowie z firmy Sunway pomogli mi w wyborze optymalnego rozwiązania dla mojego domu. Zainstalowali u mnie na dachu instalację fotowoltaiczną wraz z ładowarką samochodową w garażu. Dzięki swojej fachowej wiedzy udzielili mi wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, co tylko potwierdza, że nie są w branży od wczoraj. Bardzo sympatyczna Pani z biura zajęła się całym procesem dotacji w tym wypełnieniem i złożeniem wszystkich wymaganych dokumentów, dzięki czemu otrzymałem dofinansowanie z programu Mój Prąd. Cena adekwatna do profesjonalizmu i jakości świadczonych usług. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i profesjonalnego wykonawcy instalacji fotowoltaicznych.

Paulina O. 28 maja 2023
Pozytywna opinia

Skutecznie i profesjonalnie zainstalowali system fotowoltaiczny w moim domu. Od samego początku do końca, cały proces przebiegł bezproblemowo. Przede wszystkim, ekipa z SunWay była niezwykle kompetentna i dobrze zorganizowana. Instalacja przebiegła szybko i sprawnie. Pracownicy byli bardzo uprzejmi i dbali o każdy szczegół. Poza tym, firma zapewniła mi doskonałe wsparcie posprzedażowe. Gdy miałam pytania lub problemy, zawsze byli gotowi odpowiedzieć na moje telefony i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych kwestii. Zdecydowanie polecam firmę SunWay każdemu, kto rozważa instalację paneli fotowoltaicznych. Są profesjonalni, skuteczni i oferują wysoką jakość usług.

Patrycja K. 25 maja 2023
Pozytywna opinia

Solidne i terminowe wykonanie, profesjonalna i rzetelna obsługa. Bardzo polecam!

Iwona J. 24 maja 2023
Pozytywna opinia

Polecam firmę Sunway Polska. Już od pierwszego kontaktu z tą firma wszystko przebiegało szybko i sprawnie. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, kontakt przebiega bez zarzutu. Montaż szybki i sprawny.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sunway Polska Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Stalowa 7A, 10-420 Olsztyn

WWW

www.sunway.pl/

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/sunwaypolska

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy INDUSTRIA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2014-02-25
NIP 6793178350
Regon 123004669

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Powiat Olsztyn
Gmina Olsztyn
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10406
Poczta Olsztyn
Ulica ul. Lubelska
Numer nieruchomości 46C

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2013-12-24
Data powstania 2013-12-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
Przeważające PKD
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.