Sunvis Solar Fotowoltaika Gorlice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Sunvis Solar Fotowoltaika nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Sunvis Solar Fotowoltaika

O specjaliście

Jesteśmy zespołem z zamiłowania stawiającym na ekologię. Proponując Państwu instalacje fotowoltaiczne, wykonujemy nie tylko nasz zawód ale i swojego rodzaju misję – żeby świat w którym żyjemy był lepszy, czystszy, a zarazem nasi klienci mogli stać się niezależni energetycznie z jednoczesnym wprowadzeniem oszczędności do swojego gospodarstwa domowego lub firmy.

Do wykonywanych przez nas instalacji podchodzimy kompleksowo. Począwszy od przeprowadzenia audytu, w którym określamy m. in. Profil zużycia energii, optymalne rozmieszczenie instalacji, biorąc pod uwagę kluczowe do tego celu parametry obiektu jak zacienienie, warunki temperaturowe w skali roku oraz możliwości pozyskania energii.

Ostatecznym etapem naszych działań jest zysk dla naszych klientów w postaci całkowicie darmowej oraz niewyczerpalnej energii słonecznej. Co więcej sprzęt na którym pracujemy daje Państwu gwarancje maksymalizacji pozyskiwanej energii ze względu na swoją najwyższą jakość.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – chcemy poznać Państwa potrzeby oraz oczekiwania, żeby sumiennie i bez przekłamań sporządzić dla Państwa ofertę.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz wyspecjalizowaną kadrą doradczą, która z wielkim entuzjazmem wprowadzi Państwa w techniczne aspekty instalacji fotowoltaicznych oraz przeprowadzi lub nawet wyręczy, przez niezbędne formalności do nabycia własnej elektrowni słonecznej. Nasze doświadczone ekipy montażowe, błyskawicznie założą Państwu instalacje dając gwarancję jakości swojej pracy oraz rzetelności. Każdy z członków naszej ekipy posiada niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty.

Branża

FotowoltaikaEkologiczne źródła energii

Obszar działania

Lubelskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

6 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sunvis Solar Fotowoltaika

Powiązane produkty i usługi: Firma budowlanaPanel fotowoltaicznyFirma budowlana Gorlice,  Panel fotowoltaiczny Gorlice

Oferta

Instalacja Fotowoltaiczna 4 Kwp
Polska - Gorlice
15200.00 złdo uzgodnienia

Sprawiamy że PRĄD staje się DARMOWY Jak większość z naszych obecnych klientów urodziliśmy się w czasach, gdzie rachunek za prąd był traktowany jak dożywotnia spłata kredytu, jak przymus i obowiązek. Wtedy nikt nawet nie zwracał uwagi na to kiedy, jak często i dlaczego cena prądu Idzie do góry - „płacę...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ropica Polska 157, Gorlice

NIP

738-208-79-07

Telefon

+48****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Kamil Bajorski