Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Sunsate

Żyrardów

7

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Naszą misją jest pomoc klientom w uzyskaniu niezależności i bezpieczeństwa energetycznego, obniżenie kosztów za energię elektryczną i ciepło. Ważnym aspektem jest dla Nas dbałość o ochronę środowiska. Realizujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu, gospodarstwa rolnego, a także firm. Cechuje nas rzetelność i doradzanie klientowi przy wyborze rozwiązania, ponieważ wiemy, że tylko tak można wyrobić sobie dobrą opinie wśród klientów i zyskać nowe polecenia. Oferujemy pomoc we wszystkich formalnościach. Staramy się działać sprawnie bez zbędnej zwłoki. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy wiedzę o nowych technologiach i rozwiązaniach w fotowoltaice. Współpracujemy z liderami branży przy realizacji instalacji fotowoltaicznych o dużych mocach.
Oferujemy również usługę montażu magazynów energii pozostałych urządzeń współpracujących z systemami fotowoltaicznymi np. ładowarki samochodowe. Współpracujemy ze specjalistami z długoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie montażu pomp ciepła.Świadczymy usługę serwisową dla instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

51 opinii

5 5
(51)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Firma Sunsate jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
Grzegorz P. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ogólnie rzadko daję opinie pozytywne, jak i negatywne, ale w tym przypadku Firma Sunsate zasłużyła na 5. Montowała u mnie panele plus magazyn energii. Sam kontakt, wycena i montaż przebiegł profesjonalnie. Prace wykonane w terminie, czysto, dokumenty załatwione. Pani Anita i Pan Wojtek tworzą świetny zespół. Jeśli ktoś myśli o montażu paneli, warto skontaktować się z firmą. Grzegorz P.

Grzegorz S. 2 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Zlecę montaż fotowoltaiki, prąd 410zł m-c, Reguły
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam firmę Sunsate. Na rynku jest dużo firm z branży fotowoltaicznej, ale warto zaufać tej firmie, Pani Anita i Pan Wojtek są bardzo zaangażowani w to co robią i widać, że priorytetem jest zadowolenie klienta. Bardzo duża wiedza branżowa i duże doświadczenie pozwoliły wybrać optymalne rozwiązanie dla mojej instalacji fotowoltaicznej, jestem osobą dociekliwą i bez problemu otrzymywałem odpowiedzi na moje liczne pytania i rozwiewano moje wątpliwości. Życzyłbym sobie, aby na rynku usługowym było więcej firm i ludzi z takim podejściem i tak dbających o klienta.

Tomasz P. 2 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny kontakt, błyskawiczna wycena i wykonanie. Pomoc we wszelkich formalnościach. Zdecydowanie polecam!

Ewa K. 2 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wykonana fotowoltaika, działa bez zarzutów, Dobór materiałów po stronie wykonawcy, instalacja miała długi czas realizacji, ale ze względu na zmiany w decyzjach po stronie inwestora czyli moich, firmie Sunsate dziękuję, że cierpliwość i doradztwo, polecam. Prace zakończone w grudniu 2023.

Tomasz Z. 6 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 600zł m-c, Żelechów
Pozytywna opinia

Instalacja założona szybko, sprawnie i bardzo estetycznie, wszystkie zgłoszenia i dokumenty po stronie wykonawcy. Na plus komunikatywność Pani Anity i profesjonalne podejście Pana Wojtka. W pełni polecam usługi firmy Sunsate.

Sunsate, 7 lutego 2024

Serdecznie dziękujemy Panie Tomaszu, bardzo nam miło, gdy Klienci doceniają naszą pracę.

Yongtao L. 22 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

ENG: Efficient teamwork, professional service, patient explanations—even for someone like me with limited proficiency in Polish, they showed great patience. I sincerely recommend them to families preparing to install photovoltaic equipment. Special thanks to Mrs. Anita and Mr. Wojtek. PL: Skuteczna współpraca, profesjonalna obsługa, cierpliwe wyjaśnienia—even dla kogoś o ograniczonej biegłości w języku polskim, okazali wielką cierpliwość. Szczerze polecam ich rodzinom przygotowującym się do instalacji sprzętu fotowoltaicznego. Szczególne podziękowania dla Pani Anity i Pana Wojtka.

Katarzyna W. 25 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie firmę Sunsate. Po pierwszym kontakcie telefonicznym byliśmy umówieni na spotkanie już następnego dnia. Bardzo profesjonalne podejście, otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje, miejsce instalacji zostało dokładnie sprawdzone, a wieczorem otrzymaliśmy już pierwszą wycenę. Sam proces instalacji paneli trwał pół dnia. Mimo naszych obaw związanych ze starą instalacją energetyczną w domu firma poradziła sobie ze wszelkimi trudnościami podczas montażu. Dzięki Pani Anicie proces przepływu wszelkich dokumentów odbywał się błyskawicznie. W przyszłości zamierzamy rozbudować naszą instalacje, wtedy też na pewno skorzystamy z firmy Sunsate.

Tomasz O. 12 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Sunsate (Wojciech Heidinger) zamontowała u mnie instalację fotowoltaiczną w czerwcu 2023r. Fachowość, terminowość, jakość obsługi (w tym cierpliwość i dobre doradztwo w każdym aspekcie inwestycji) to cechy tego przedsiębiorcy. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze współpracy, jak i z efektu w postaci sprawnie i bezawaryjnie działającej instalacji fotowoltaicznej. Polecam.

Bogusław C. 19 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelna firma z profesjonalnym podejściem, oferta uwzględniła nasze zapotrzebowanie na energię elektryczną i na tej podstawie dobrane zostały urządzenia. Krótki czas oczekiwania na realizację inwestycji, szybko i sprawnie przeprowadzona instalacja i uruchomienie systemu. Przejęcie wszystkich aspektów formalnych zgłoszenia do dystrybutora oraz złożenie wniosku o dofinansowanie z programu MP5. Szczerze polecam firmę.

Sunsate, 21 sierpnia 2023

Serdecznie dziękujemy za docenienie naszych starań. Pozdrawiam.

Dorota S. 17 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Korzystałam z usług firmy Sunsate w zakresie doboru, montażu instalacji fotowoltaicznej naziemnej przy domu jednorodzinnym. Firma załatwia również formalności związane z programami dofinansowania mój prąd. Jako laik bardzo doceniam profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do klienta. Jestem zadowolona, ponieważ Sunsate to rzetelna firma, dotrzymująca terminów.

Zdzisław T. 4 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma słowna, praca wykonana bardzo solidnie i w terminie, naprawdę polecam.

Paweł G. 30 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam firmę Sunsate z Żyrardowa, instalacja fotowoltaiki wykonana bez zarzutów, profesjonalne podejście do klienta, rzetelna pomoc i fachową obsługą, także przy złożeniu wniosku o dofinansowanie.

Agnieszka K. 29 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Usługa wykonana szybko i profesjonalnie, cierpliwie tłumaczą i odpowiadają na pytania. W porównaniu z innymi wykonawcami z którymi się kontaktowaliśmy, dosyć tani. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Grzegorz S. 28 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo solidna firma. Montaż fotowoltaiki zgodnie z umową oraz profesjonalnie wykonany (dbałość o czystość i estetykę pracy). W czasie eksploatacji firma służy doradztwem i pomocą w rozwiązaniu problemu. Bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i bezpośredni. Polecam z całego serca firmę Sunsate.

Jarosław S. 17 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm zarówno podczas wyceny jak i wykonania instalacji. Cena również konkurencyjna, instalacja gruntowa 9,9kW. Gorąco polecam.

Grzegorz B. 26 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Długo zastanawiałem się nad wyborem właściwego instalatora. To duży plus, że można od razu porozmawiać z konkretnymi osobami (Panem Wojciechem i Panią Anitą), które zajmują się realizacją. Doradztwo na wysokim poziomie i bardzo rzetelnie wykonana instalacja. Współpraca z firmą SUNSATE jest wzorowa. Wszystkie formalności załatwiają za klienta. Żadnych kruczków, terminowi, przemiła obsługa. Wytłumaczone co i jak. Polecam.

Marek J. 17 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Szukam firmy od paneli fotowoltaicznych, dach do 150m², Żółwin
Pozytywna opinia

Polecam. Bardzo dobry kontakt, instalacja zrobiona w 100% zgodnie z ustaleniami.

Wiesław K. 7 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Panele fotowoltaiczne, dach 151-200m², Nadarzyn
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie, w dostępnej cenie, w miłej atmosferze.

Marcin  18 października 2022
opinia niepotwierdzona
Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach 151-200m², Warszawa
Pozytywna opinia

Firmę Sunsate można spokojnie polecić. Wybrałem nie z powodu ceny, a jakości prac, Pani Anita rzeczowo ogarnia papierologię, a właściciel elegancko wszystko podłącza.

Sunsate, 18 października 2022

Panie Marcinie serdecznie dziękujemy za błyskawiczną i pozytywną opinię.

Agnieszka Ś. 20 września 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

W maju 2022 firma Sunsate założyła mi instalację o mocy 4,9 na dachu. Jestem zadowolona ze współpracy z Panem Wojtkiem (duża wiedza techniczna) i Panią Anitą - pomocną na każdym etapie. Dziś mogę powiedzieć, że po uruchomieniu (07/06/2022) robi mi się prąd - do dziś wytworzyło się 2 187,3 Kwh. Polecam Sunsate - nie jest to duża firma, ale dzięki temu ma indywidualne podejście do każdego przypadku. Poleciłam ich znajomym, polecam i Państwu, którzy się zastanawiają.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sunsate
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

dostawa i montaż magazynu energii

od 2000 do 4000 zł

Zakładamy magazyny energii do nowych i istniejących już instalacji fotowoltaicznych.

instalacja fotowoltaiczna o mocy 50kW

Polska - Warszawa

instalacja fotowoltaiczna o mocy ok.50kW na dachu skośnym

instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,75 kW na dachu

Polska - Białobrzegi

instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,75 kW na dachu skośnym bez zacienień

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Romana Dmowskiego 27A, 96-300 Żyrardów

WWW

www.sunsate.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

www.facebook.com/sunsatefotowoltaika

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy SUNSATE, WOJCIECH HEIDINGER
Imię (pierwsze) WOJCIECH
Nazwisko HEIDINGER
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-20
NIP 8381031302
Regon 750082490

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat żyrardowski
Gmina Żyrardów
Miejscowość Żyrardów
Kod pocztowy 96300
Ulica ul. Romana Dmowskiego
Numer nieruchomości 27a

Kontakt

Email wojciech.heidinger@wp.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2020-08-19
Data powstania 2020-08-20
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-20
Data wznowienia działalności 2022-05-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.