Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Sun House Design Sp. z o.o.

Warszawa

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

SUN HOUSE DESIGN to firma zajmująca się kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz działająca na rynku krajowym i poza jego granicami.

W naszej pracy opieramy się na posiadanym doświadczeniu i znajomości trendów w designie i architekturze.

To co nas wyróżnia to profesjonalizm i kreatywność. Tworzymy sztukę która wyróżnia się na tle codzienności. Łączymy pomysły i funkcjonalność stawiając satysfakcję naszych klientów zawsze na pierwszym miejscu.

Świadome zrozumienie potrzeb otwiera nam nieskończone możliwości tworzenia wnętrz które posiadają ciepło, klimat funkcjonalność oraz styl.

Zapraszamy do współpracy!

Branża

Obszar działania

Łódzkie, Lubuskie, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Małopolskie, Lubelskie, Mazowieckie, Andora, Arabia Saudyjska, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Luksemburg, Malta, Monako, Niemcy, Portugalia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Kanada, Cypr

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

39 opinii

Pozytywna (39)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Wiktor B. 9 marca 2023
Pozytywna opinia

Współpraca jak najbardziej pozytywna, profesjonalne doradztwo, super kontakt, polecam

Magdalena G. 6 marca 2023
Pozytywna opinia

Współpraca z właścicielką firmy bardzo dobra, wsłuchuje się w potrzeby klienta, jest osobą bardzo profesjonalną i skrupulatną z dużym doświadczeniem zawodowym. Na każdym etapie urządzania mieszkania była zawsze bardzo pomocna, doradziła. Wyręcza w wielu sprawach. Klient ma duży komfort psychiczny, bo Pani Aniela zawsze we wszystkim wspiera, jest rzetelna i godna zaufania. Polecamy usługi firmy z pełnym przekonaniem.

Katarzyna G. 31 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pani Aniela jest profesjonalistką. Zrobiła z naszego mieszkania wspaniałe przytulne miejsce które teraz uwielbiamy. Współpraca przebiegała bez problemowo do tego kontakt był szybki i wszystkie wątpliwości czy pytania rozwiązywała błyskawicznie. Zawsze znalazła czas. Pani Aniela potrafi projekt wnętrza dostosować do żywych ludzi ich upodobań i potrzeb co dla mnie było bardzo ważne . Serdecznie dziękujemy . Polecam z całego serca 🙂

Ireneusz K. 27 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Zlecenie wykonane w terminie. Bardzo dobry kontakt z architektem. Polecam.

Katarzyna P. 18 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Anielą to naprawdę czysta przyjemność. Profesjonalne podejście i doradztwo. Pomoc na każdym etapie remontu i niezliczona ilość poprawek w razie potrzeby. Naprawdę szczerze polecam i napewno skorzystam ponownie z usług Sun House Desing. Dziękuję pięknie🙂

Krystyna G. 19 października 2022
Pozytywna opinia

Miałam przyjemność współpracować z SUN HOUSE DESIGN. Od początku projekt był szczegółowo omawiany. Pani Aniela poświęciła dużo czasu na to aby efekt końcowy zadowolił mnie. Pełen profesjonalizm. Polecam

Marcin R. 4 października 2022
Pozytywna opinia

Szczerze polecamy współpracę z panią architekt Anielą Zdanowicz z Sun House Design Sp. z o.o. O pani Anieli dowiedzieliśmy się "z polecenia" znajomych z Warszawy. W naszym przypadku, zakres prac pani architekt obejmował projekt wnętrz mieszkania 3-pokojowego. Należy przyznać, że pani Aniela była bardzo pomocna i zaangażowana na każdym etapie projektowania - począwszy od początkowych wizualizacji, poprzez spotkania "na mieście" w celu doboru materiałów, a skończywszy na poradach i wsparciu daleko wykraczającym poza czas trwania umowy. Dzięki takiemu podejściu pani architekt czuliśmy się "zaopiekowani" na każdym etapie prac nad nowym mieszkaniem, a efektem naszej współpracy jest naprawdę eleganckie, funkcjonalne, ale i przytulne mieszkanie dla naszej trzyosobowej rodziny.

Paweł K. 26 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Pani Aniela wykazuje się nie tylko fenomenalnymi zdolnościami, ale również niesamowita zaradnością i kompleksowa obsługa klienta co w obecnych czasach deficytu czasu u każdego, jest wartością sama w sobie. Od momentu rozpoczęcia zlecenia i przekazania kluczy można zupełnie zdjąć sobie z głowy temat projektowania, a później nadzoru nad ekipa remontowa czy doborem mebli sprzętów itp. - (wszystko wykona za nas Pani Aniela nawet jak nie chcemy samemu wybierać sprzętów mebli itp. pojedzie za nas i wyślę zdjęcia do wyboru i tak możemy dokonać wyboru nawet nigdzie nie jeżdżąc i nie Stracimy czasu na eskapady po marketach czy sklepach). Do tego bezproblemowość i pro aktywność to jej dodatkowe atuty.

Mariusz B. sawa.rs sp. z o.o., 1 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Miałem okazję współpracować z firmą przy okazji rozbudowy domu. Pani Aniela rozwiązała problemy wynikające z usytuowania budynku, jak np. mała ilość światła słonecznego, w sposób idealny. Projekt dopracowany w najmniejszych szczegółach, przygotowany zgodnie z naszymi preferencjami i co istotne w ustalonym terminie. Wszelkie zmiany dokonywane na bieżąco. Szczerze polecam!

Michał W. 26 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam, usługa zrealizowana na najwyższym poziomie

Tomek C. 25 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca! Przede wszystkim za cierpliwość, indywidualne podejście, wysłuchanie potrzeb. Szkoda czasu i pieniędzy na nietrafione pomysły robione we własnym zakresie.

Michał B. 24 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Praktycznie, praktycznie i jeszcze raz praktycznie, a przy okazji ładnie, estetycznie i z gustem. Świetny kontakt i doskonałe zrozumienie potrzeb klienta.

Katarzyna H. 21 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Miałam okazje dwukrotnie skorzystać z usług Pani Anieli. Współpraca układała się bardzo dobrze. Ciekawe projekty i pełna pomoc w realizacji, bardzo dobra komunikacja. Serdecznie polecam

Gostka B. 12 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, elastyczność, polot, dobry kontakt, kultura osobista.

Agnieszka F. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Fachowe doradztwo. Uwzględniono moje preferencje. Odpowiednio dobrane dodatki. Polecam

Janusz G. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Praca z Panią Anielą to czysta przyjemność. Podczas projektu mieszkania udzielała wyczerpujących odpowiedzi na każde postawione pytanie. Uczestniczyła w całym procesie od projektu po nadzór wykończeniowy, a także odbiór mieszkania. Serdecznie polecam!

Ula N. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta, łatwy kontakt, Pani Aniela świetnie radzi sobie z podwykonawcami. Polecamy!

Dagmara B. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Firmę Sun House design polecił mi znajomy i jestem mu za to wdzięczna. Rozbudowałam dom, a pomoc Pani Anieli okazała się być nieoceniona. Świetne pomysły, doświadczenie, zaangażowanie, niezwykła kreatywność. Pani Aniela jest zdecydowanie najlepszym architektem, z którym dotychczas pracowałam, a pracowałam z kilkoma. Polecam!

Andrzej P. 5 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Polecamy współpracę z Panią Anielą, przemawia za tym jej doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie, oraz wspaniałe podejście do klienta. Cenimy sobie jej zdecydowanie i punktualność. To kolejny projekt, który realizujemy z Panią Anielą.

Aneta K. 3 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pani Aniela, to godna polecenia, solidna, zaangażowana, a przede wszystkim bogata w doświadczenie projektantka. Polecam szczególnie osobom, które cenią sobie jakość!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sun House Design Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Długa 29/226, Warszawa

WWW

www.sunhousedesign.pl

Telefon

531 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

www.sunhousedesign.pl

Instagram

sun_house_design_poland

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy SUN HOUSE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2018-02-20
NIP 5252740383
Regon 369528301

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Śródmieście
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00238
Poczta Warszawa
Ulica ul. Długa
Numer nieruchomości 29

Kontakt

Telefon kontaktowy 531236284
Email BIURO@SUNHOUSEDESIGN.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2018-02-20
Data wpisu do rejestru ewidencji 2018-02-20
Data powstania 2018-02-20
Data rozpoczęcia działalności 2018-02-20

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6203Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
6209Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8110Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
9601Z PRANIE I CZYSZCZENIE WYROBÓW WŁÓKIENNICZYCH I FUTRZARSKICH
9602Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE
9603Z POGRZEBY I DZIAŁALNOŚĆ POKREWNA
9604Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się