Powiedz jak możemy Ci pomóc

SUN CREW Sp. z o.o.

Opole

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście


SUN CREW
5 lat doświadczenia

Nasza firma powstała w 2019 roku na bazie 5 lat doświadczeń w branży fotowoltaicznej.

Od samego początku naszą filozofią nie była sprzedaż fotowoltaiki, a doradztwo i jej profesjonalny montaż.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie jakością naszych usług, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyliśmy firmę, która kompleksowo dostarcza usługi związane z odnawialnymi źródłami energii. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w montażu paneli słonecznych, nie tylko w Polsce, ale i za granicami kraju, nasza działalność zaczęła się rozszerzać o kolejne województwa.

Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie) to miejscowość, w której mieści się centrala naszej firmy i własny magazyn o powierzchni 600 m2. Bardzo szybko powołaliśmy kolejne oddziały: Opole, Wałbrzych, Żuromin, Toruń i Mrągowo, aby jeszcze lepiej obsługiwać rosnące grono naszch Klientów.

Warto zaznaczyć, że najwyższą jakość usług realizujemy dzięki własnym ekipom monterskim. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dlatego nasze gwarancje na montaż, są wiarygodne i wynoszą nawet 15lat! Dodatkowo świadczymy usługi pogwarancyjne jak przeglądy instalacji i mycie paneli fotowoltaicznych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne projektujemy w oparciu o najlepsze i sprawdzone produkty. Inwertery (falowniki) takich marek jak SolarEdge, Huawei czy Growatt. Panele słoneczne: Longi Solar, Jinko Solar, Risen Energy, Exe Solar, Ja Solar, PhonoSolar czy też Exiom w technologii MWT. Korzystamy z zabezpieczeń Dehn, Jean Mueller, Phoenix oraz optymizerów Tigo oraz SolarEdge.

W portfolio Sun Crew znajdą Państwo również magazyny energii (akumulatory) oraz ładowarki do samochodów elektrycznych.

W roku 2020 zagościły w naszej ofercie pompy ciepła oraz klimatyzacje. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Mitsubishi Electric, gdyż uważamy, że jakość instalowanych przez nas produktów powinna być zawsze na pierwszym miejscu.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, dla klientów indywidulanych, gospodarstw rolniczych, przedsiębiorstw i instytucji.

Jeśli szukacie Państwo firmy z polskim kapitałem, która zapewni Wam profesjonalny montaż, za rozsądną cenę, to serdecznie zapraszamy do wyboru naszych usług. Dodatkowo firmy chcące nawiązać z nami współpracę w zakresie odnawialnych źródeł energii zapraszamy również do kontaktu.

Zespół Sun Crew

Inteligentne Systemy Energetyczne

Branża

Obszar działania

Śląskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

10 opinii

5 5
(10)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Anna K. 6 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dziękuję firmie Sun Crew za fachową profesjonalny montaż instalacji. Panu Jędrzejowi za poważne, profesjonalne doradztwo. Firma zasługuje na pochwalę, za terminowość montażu. Bardzo dziękuje.

SUN CREW Sp. z o.o., 7 lipca 2022

Dziękujemy w imieniu Pana Jędrzeja.

Justyna M. 17 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dziękujemy! Współpraca z wami to przyjemność. Dziękujemy panu Łukaszowi ekipie montującej bardzo weseli panowie, a co najważniejsze robota wykonana na 6+. Dziękujemy również naszej pani doradcy Justyś.

Elżbieta Z. 7 lipca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma w pełni zasługuje na pochwały; doradztwo, wykonanie, tempo pracy, porządek, fachowość na najwyższym poziomie. Panowie słowni, super mili, sympatyczni. Polecam z czystym sumieniem, a właścicielom i Pracownikom życzę dużo sukcesów i kolejnych zadowolonych klientów!

Karol P. 23 marca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jedna z lepszych firm na rynku. Instalacja u mnie przebiegła szybko, sprawnie. Godna polecenia firma.

Daria C. 21 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, konkretnie. Super podejście do klienta . W pełni polecam Sun Crew !

Irena R. 21 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Najbardziej konkretny doradca fotowoltaiki w Opolu. Pan Piotr z Sun Crew jako jedyny zrobił bezpłatny projekt i pomiary już na pierwszym audycie. Wszystko zostało dokładnie przedstawione i obliczone. Inne firmy podeszły do tematu po macoszemu, byle sprzedać. Brygada montażowa zrealizowała całość w kilka godzin, elegancko i czysto. Jestem zadowolona :)

Paweł R. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Sprawnie, solidnie i terminowo.Firma godna polecenia.

SUN CREW Sp. z o.o., 19 stycznia 2021

Dziękujemy Panie Pawle. Czekamy na więcej.

Paweł S. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z doradztwa i obsługi Pana Piotra z Sun Crew Opole. Instalacja fotowoltaiczna zrealizowana wzorowo od początku do końca tj. audyt, projekt, dokumenty. Sprawny montaż własnych ekip (nie podwykonawcy!) w kilka godzin. Za pewne pompa ciepła też będzie realizowana przez tę firmę :)

Marcel B. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta !!!

SUN CREW Sp. z o.o., 19 stycznia 2021

Dziękujemy za opinię Panie Marcelu.

Katarzyna C. 19 stycznia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

bardzo profesjonalna obsluga. Kompetentni i merytorycznie przygotowani handlowcy.

SUN CREW Sp. z o.o., 19 stycznia 2021

Dziękujemy Pani Katarzyno!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak SUN CREW Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych

Polska - Opole

4,29 KWp Moduły Exesolar330w., w technologii half-cut, Falownik Growatt 4kw, Kable solarne 4mm, Zabezpieczenia Growatt, Dach cementowy.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wspólna 7B, 45-002 Opole

NIP

892-148-60-59

WWW

www.suncrew.pl

Telefon

883 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/SunCrewFotowoltaika