Sufit napinany, Mielec


Oferujemy usługę kompleksowego montażu:
- sufitów napinanych ( również z podświetleniem LED )
- sufitów podwieszanych typu gwiezdne niebo ( z oświeleniem światłowodowym oraz LED)
- innych konstrukcji według życzeń

Najniższe ceny oraz pomiar z wyceną gratis.
Montaż sufitu trwa przeważnie jeden dzień, wszystko przebiega sprawnie i czysto, przy większych zamównienach oraz dla firm, hoteli i restauracji możliwe rabaty. Działamy na terenie całej Polski.

Na powłoki udzielamy 10 lat gwarancji, dzieki klilkuletniemu doświadczeniu zrealizujemy każdy projekt, do wyboru ponad 100 kolorów i kilka wersji folii ( matowa, błyszcząca, satynowa, transparentna, lub dowolna grafika ) z możliwością podświetlenia na biało lub kolorowymi taśmami led RGB. Stosowane produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfiakty. Folie są wodoodporne i mogą być stosowane również w łazience czy kuchni, nie przyciągają kurzu przez co utrzymanie czystości jest bardzo łatwe, w przypadku zabrudzenia można umyć wodą z płynem i sufit będzie jak nowy.

Zastosowanie sufitu napiananego w nowych pomieszczaniech nie wymaga tynkowania, zastosowania plyt GK, szpachlowania czy malowania przez co w podobnej cenie otrzymujemy dużo lepszy efekt, sufit bedzie idealnie gładki, bez żadnych pęknieć i przez lata wyglądał jak nowy.

Dodatkowo proponujemy usługi z zakresu doboru, sprzedażu oraz montażu oświtlenia LED.


Więcej zdjęć i informacji na stronie: www.isufit.pl
fb: sufity napinane mielec
telefon:

Polska, Mielec
 
 


Liczba wyświetleń strony: 361