Stylove m2 Olga Charkiewicz Gołdap - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Stylove m2 Olga Charkiewicz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Stylove m2 Olga Charkiewicz

O specjaliście

Jako Architekt Wnętrz oferuję kompleksowe prowadzenie projektu, od pomiarów aż po rysunki dla wykonawców oraz nadzór nad pracami remontowymi. Większość zrobię za Ciebie, tak by remont nie był koszmarem. Przygotuję układ funkcjonalny, wizualizacje pozwalające zobaczyć jak będzie wyglądać wnętrze, opis materiałów i mebli a także rysunki dla wykonawców. Zajmuję się projektami na terenie województw warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego, a także zdalnie - na terenie całej polski.

Rozmowy telefoniczne, maile oraz spotkania pozwalają na ustalenie czego potrzebujesz i wybranie najlepszej opcji. Wykonywane przeze mnie wizualizacje pokażą jak to wszystko będzie wyglądać. Oszczędzi to przykrych niespodzianek w stylu "Myślałem, że będzie to wyglądać inaczej". Jeszcze zanim kupisz meble, płytki czy oświetlenie możesz zdecydować co najbardziej będzie Ci odpowiadać i czy na pewno pasuje do reszty aranżacji.

Wnętrze nie może być tylko ładne, musi być też funkcjonalne. Moja pracą (i pasją) jest stworzenie miejsca do którego będziesz codziennie wracać i nazywać domem, gdzie po ciężkim dniu będziesz mógł odpocząć wygodnie i się zrelaksować.

Zapraszam na mojego facebooka
https://www.facebook.com/Stylovem2-Olga-Charkiewicz-239642106665657/

Branża

Architekt wnętrzProjektowanie wnętrzDekorator wnętrz

Obszar działania

Podlaskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Kamila K., 1 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Ola stworzyła moim rodzicom w ubiegłym roku na wiosnę projekt i wizualizację kuchni. Zastosowane przez nią rozwiązania sprawdziły się i rodzice są zadowoleni z użytkowania swojej nowej kuchni, z samodomykających się szafek, w celu zaoszczędzenie miejsca szafek rogowych, szuflad zamiast tradycyjnych szafek z otwieranymi drzwiami. Dzięki projektowi Oli w tak małej kuchni znalazło się w końcu miejsce na zmywarkę. Dziękuję w imieniu rodziców, którzy są bardzo zadowoleni :) !

Urszula D., Olecko, 15 maja 2019
Zapytanie o aranżację domu, 41-60m², Olecko
Pozytywna opinia

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Stylove m2 Olga Charkiewicz

Powiązane produkty i usługi: OświetleniePranie kanapyInteligentne mieszkanieBalustrady schodowePranie samochoduOświetlenie GołdapPranie kanapy GołdapInteligentne mieszkanie GołdapBalustrady schodowe GołdapPranie samochodu Gołdap,  Projektowanie i aranżacja wnętrz, Rysunki wykonawcze, Wizualizacje

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Polna 7, Gołdap

Telefon

796****** Pokaż numer

Telefon

796****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Olga Charkiewicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy STYLOVE M2 Olga Charkiewicz
Imię (pierwsze) OLGA
Drugie imię KAROLINA
Nazwisko CHARKIEWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-15
NIP 8471621757
Regon 380340833

Siedziba

Kraj Polska

Kontakt

Email ok.kisielewska@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-05-28
Data powstania 2018-05-28
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
3109Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI
3101Z PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.