Powiedz jak możemy Ci pomóc

Studio Synteza s.c.

Katowice

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Studio Synteza to pracownia architektoniczna w której zajmujemy się aranżowaniem wnętrz, łącząc ciekawe efekty wizualne z funkcjonalnością. Tworzymy projekty apartamentów i domów oraz restauracji, kawiarni, salonów kosmetycznych, biur czy sklepów.
Wiemy jak ważne jest dopasowanie projektu do indywidualnych preferencji klienta, dlatego każdy z naszych projektów jest dopasowany do potrzeb inwestora. W tym celu na początku przeprowadzany jest wywiad z klientem - nigdy nie narzucamy swojej wizji, zawsze jest to kompromis i poszukiwanie wspólnego mianownika. Tworzymy wnętrza w różnych stylach : nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim, stylizowanym, eklektycznym. W swoich projektach chętnie wykorzystujemy materiały naturalne takie jak drewno, kamień, szkło i metal.
Wycena projektu odbywa się indywidualnie, dlatego klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu.

Branża

Obszar działania

Opolskie, Śląskie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

5 gwiazdek (1)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Martyna S. 11 listopada 2020
Pozytywna opinia

Współpraca ze Studio Synteza to czysta przyjemność. Pełne zaangażowanie oraz nieskończona ilość pomysłów Pani architekt wnętrz. Polecam z całego serca.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Studio Synteza s.c.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Roździeńskiego 188c/105, 40-203 Katowice

NIP

9542825374

WWW

www.studiosynteza.pl

Telefon

697 ••• ••• Pokaż numer