Studio Largo SC Rozalin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Studio Largo SC nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Studio Largo SC

3

O specjaliście

Jesteśmy firmą rodzinną wywodzącą się z wielkich biur projektowych, Miastoprojekt i Inwestprojekt. W roku 1981 wyjechaliśmy z Polski na zaproszenie firmy kunsultingowej z Brukseli - nadzór budowy osiedla 700 domów mieszkalnych. Od 1983 roku pracowaliśmy w firmie projektowo - budowlanej APROFIM TP z Genewy, gdzie w dużym zespole uczestniczyliśmy w projekcie i realizacji największego hotelu (1000 pokoi) na kontynencie afrykańskim w Abudży (Nigeria), który dzisiaj nazywa się Nico-Hilton. Na zlecenie rządu federalnego Nigerii wykonaliśmy projekt i realizację 20 stanowych i 1 federalny ośrodków komputerowych, wydających ID-Card (dowody osobiste) dla 100 milionów ludności. W roku 1995 wróciliśmy do kraju i przenieśliśmy się z Warszawy do Rozalina w Gminie Nadarzyn, gdzie założyliśmy wspólną pracownię Studio Largo. Obsługujemy powiaty Pruszków, Piaseczno i Grodzisk i wykonujemy głównie projekty budynków mieszkalnych, ale również budynków usługowych, z usługami handlu, zdrowia, edukacji, wychowania. Wykonaliśmy atrakcyjną modernizację hotelu nad jeziorem Necko w Augustowie oraz rozbudowę hotelu George w Ruścu. Projektujemy też budynki halowe, przemysłowe, magazynowe i składowe. Wykonujemy modernizacje, przebudowy i rozbudowy budynków istniejących oraz adaptacje do terenu projektów gotowych. Nasi Inwestorzy pozostają najczęściej naszymi przyjaciółmi, podczas gdy najczęściej obserwowanym przez nas stanem relacji projektant - inwestor jest rozstanie w gniewie.

Branża

Architekt, Adaptacja projektów, Projekty domów, Architekt krajobrazu

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

6 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Piotr Ł. 25 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Powierzyłem architektom ze Studio Largo wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno-budowlanej niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę budynku jednorodzinnego. Bardzo dobra komunikacja na bieżąco byłem informowany o postępach, żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Zlecenie zostało wykonane bardzo sprawnie. Polecam Studio Largo.

Studio Largo SC, 7 lipca 2020

Dziękuje bardzo Panie Piotrze, ja również muszę powiedzieć, że jako Zamawiający był Pan niesłychanie sprawny i skuteczny, nie mówiąc o natychmiastowych rozliczeniach - to była na prawdę przyjemność, pozdrawiam, JP.

Konrad S. 18 marca 2020
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić Studio Largo SC, współpracujemy już 3 raz i zawsze z pozytywnym skutkiem. Liczę na dobrą współpracę również przy następnych projektach. Polecam 100%.

Zbigniew T. 15 marca 2020
Pozytywna opinia

Absolutny profesjonalizm. Państwo to architekci o wielkim doświadczeniu i ogromnej wiedzy fachowej. Każda wizyta w Ich domu i pracowni była dla nas miłym i ciekawym przeżyciem. Otrzymaliśmy wielka pomoc przy tworzeniu wizji naszego wymarzonego domu, a Oni stworzyli projekt, naszym zdaniem, doskonałego domu rodzinnego. Mieszkamy w nim od 2-ch lat, wszystkie zaproponowane przez Państwa rozwiązania sprawdziły się idealnie, mieszka się wygodnie i bezpiecznie. Mamy małoletnie wnuki, które chętniej spędzają czas w dużym domu dziadków niż na placu zabaw. Dla nich jest m.in. zaprojektowany pokój zabaw-adaptacja użytkowego 96- m2 strychu gdzie przebywają najchętniej, jeżdżą na trójkołowcach i maja swoją „bazę” Wszystko jest bezpieczne i dobrze przemyślane. Otrzymaliśmy także wielka pomoc w załatwianiu formalności związanych z akceptacja projektu przez powiatowych urzędników. Praktycznie w tej sprawie nie musieliśmy kiwnąć palcem, bo Pan Inz Pietkiewicz wszystko sam załatwił. Nawet kontakt z firma budowlana Grzegorza, która wybudowała wiele domów wg projektu studia Largo i ta firma postawiła dom w stanie surowym szybko, fachowo i za naprawdę rozsądne pieniądze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzieła Państwa. Wielu naszych przyjaciół, których podejmujemy czuje się u nas dobrze i jak sami mówią udało nam się dzięki doskonałemu projektowi stworzyć dom marzeń.

Paweł W. 13 marca 2020
Pozytywna opinia

Polecam wszystkim zainteresowanym, szybko i profesjonalnie.

Marek K. Pruszków, 2 września 2019
Zapotrzebowanie na zaprojektowanie budynku, 101-200m², Pruszków
Pozytywna opinia

Małgorzata F. 10 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Na firmę Largo trafiliśmy całkowicie przypadkiem i teraz wiemy, że to był prezent od losu. Współpraca była wzorowa. Firma Largo wykonywała dla nas adaptację projektu wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Wszystko odbyło się niesamowicie szybko. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Gorąco polecamy!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Studio Largo SC

Powiązane produkty i usługi: Projekty budynkówProjekty budynków Pruszków,  Jestem członkiem izby architektów i izby inżynierów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Parkowa 33A, Rozalin

Telefon

507****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jerzy Pietkiewicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "Studio Largo" Spółka cywilna
Data rozpoczęcia działalności 2006-03-17
NIP 5342322011
Regon 140471343

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat pruszkowski
Gmina Nadarzyn
Miejscowość Rozalin
Kod pocztowy 05831
Poczta Młochów
Ulica ul. Parkowa
Numer nieruchomości 33A

Kontakt

Telefon kontaktowy 7981098
Fax 7985510
Email largo@largo.eu

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 019 - Spółki cywilne prowadzące działalność na podstawie umowy zawartej zgodnie z Kodeksem cywilnym
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Rodzaj rejestru lub ewidencji 099 - PODMIOTY NIE PODLEGAJĄCE WPISOM DO REJESTRU LUB EWIDENCJI
Data powstania 2006-03-17
Data rozpoczęcia działalności 2006-03-17

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7430Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8219Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.