Powiedz jak możemy Ci pomóc

Studio Albion

Elbląg

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma dostarcza produkty w branżach Nauczyciele angielskiego Elbląg

na obszarze województwa Warmińsko-mazurskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

44 opinie

Pozytywna (44)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Piotr S. 30 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Zajęcia świetnie rozplanowane, w miłej atmosferze, przeznaczone dla osób ambitnych i zaangażowanych w naukę języka. Bardzo dobrze wspominam.

Ewa S. 28 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Pani Danuta to wybitny fachowiec i wspaniały, ciepły człowiek. Bardzo zaangażowana w swoją pracę i dba o to, aby nauczyć języka. Kiedy widzi, że komuś nie zależy i nie uczy się systematycznie to oddaje pieniążki i dziękuje za dalszą współpracę. Zajęcia kończą się wtedy, gdy zrealizowany jest materiał na dany dzień, a nie gdy wybije zegar. Czasami uczniowie wychodzą 15 minut po czasie. Nie znam drugiego takiego nauczyciela języków obcych. Polecam naukę w Studio Albion z całego serca, a Pani Danucie życzę dużo zdrówka aby jeszcze mogła długo pracować.

Anna S. 27 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo fajne zajęcia, duża różdorodność ćwiczeń i materiałów przerabianych na zajęciach. Bardzo miła i sympatyczna pani nauczycielka.

Aleksandra M. 25 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne lekcje. Pani kładzie duży nacisk na konwersacje, każdego zawsze dokładnie słucha i poprawia. Moim zdaniem najlepsze możliwe miejsce do nauki języka. Polecam

Artur C. 7 marca 2023
Pozytywna opinia

Najlepsza szkoła języka angielskiego w Elblągu.Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego to dobrze trafiłeś.

Nikola W. 13 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam Studio Albion jako miejsce do ciekawej i efektywnej nauki języka angielskiego. Od kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia do Pani Onopiak mój angielski znacznie się poprawił. Oceniam 10/10.

Miłosz Ł. 12 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam naukę w studiu Albion ze względu na wysoki poziom nauczania. Metody stosowane przez Panią Danutę dają bardzo dobre efekty. Oceniam to miejsce 11/10.

Bożena F. 12 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam naukę języka angielskiego w Albion Studio językowe Danuta. Uczęszczam na naukę języka już drugi rok, dlatego chcę się podzielić swoją opinią, jak najbardziej pozytywną. Nauka prowadzona jest na bardzo wysokim poziomie, Pani Danuta jest nauczycielem wymagającym, ale równocześnie wyrozumiałym i motywującym do systematycznej pracy, przynoszącej widoczne efekty. Zajęcia obejmują różnorodne formy nauczania, na uwagę zasługują regularne konwersacje na ciekawe tematy, które pozwalają na rozwój słownictwa i doskonalenie umiejętności mówienia, jak również ćwiczenia słuchania, czytania i gramatyki. Nauka odbywa się w kameralnej grupie - w bardzo przyjaznej i fajnej atmosferze. Całokształt oceniam na 5 gwiazdek. Polecam dla dzieci i młodzieży chcących opanować znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie.

Amalia S. 18 listopada 2017
Pozytywna opinia

Nacisk na konwersacje, różnorodność pracy pod kątem czytania, słuchania jak i mówienia. Bardzo dobrze wykorzystany czas :)

Dawid R. 8 listopada 2017
Pozytywna opinia

Witam, Korzystając z okazji, chciałem uprzejmie wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię na temat zarówno Pani Danuty Onopiak jako nauczycielki języka angielskiego, jak i stosowanych przez Panią Danutę metod nauczania. To właśnie dzięki Pani Danucie, jej pasji i zaangażowaniu, w blisko dwa lata mój angielski zmienił się nie do poznania. Nie mam słow, żeby opisać to, jak bardzo wdzięczny jestem Pani Danucie za ogrom pracy który wkłada w prowadzone przez siebie kursy i indywidualne podejście do każdego studenta. Przy odrobinie samozaparcia oraz świadomej pracy nad sobą, podjęcie kursu w szkole Pani Danuty jest absolutnym gwarantem sukcesu. To dzięki Pani Danucie sam stałem się nauczycielem angielskiego, pracujacym na co dzień w Chinach i Tajlandii. Do dziś zastanawiam się, czy bez jej pomocy i wsparcia byłoby to możliwe. Pomimo wielu lat doświadczenia i dziesiątek, jeżeli nie setek nauczycieli, których było mi dane poznać, Panią Danutę zawszę plasować będę na miejscu pierwszym, nie tylko z uwagi na niepodważalne kompetencje, ale również wysokie wymagania, które stawia przed swoimi studentami, a bez których szybki postep w nauce jezyka nie jest możliwy. Bezapelacyjne 5/5.

Julia S. 12 października 2017
Pozytywna opinia

STUDIO ALBION ma rewelacyjną metodę nauczania, zajęcia prowadzą z pełnym zaangażowaniem i całkowitym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Są wymagający i skuteczni, czego efekty widzę i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam zdecydowanie STUDIO ALBION.

Karol O. 11 października 2017
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z uzyskanego wykształcenia. Poziom zajęć jest dostosowany do możliwości i pozwala opanować język do stopnia zaawansowanego. Polecam wszystkim STUDIO ALBION.

Cezary K. 11 października 2017
Pozytywna opinia

Lekcje prowadzone na najwyższym poziomie, bardzo dobre przygotowanie do certyfikatów, do których po odbytych lekcjach można podejść niemalże z marszu ;) Polecam usługi STUDIA ALBION.

Agnieszka M. Elbląg, 10 października 2017
Nauczyciel angielskiego, p.średniozaawansowany, wiek 26-33 lat, Elbląg
Pozytywna opinia

Monika H. 8 października 2017
Pozytywna opinia

Pani Danuta, cudowna osoba, mój najlepszy nauczyciel angielskiego. Doskonały profesjonalista, dzięki niej uzyskałam bardzo silne bazy angielskiego, dzięki którym dostałam stypendium w USA i dostałam się na anglistykę. Pani Danuta przekazuje wiedzę w sposób bardzo jasny i metodyczny, u niej wszystko jest bardzo proste i oczywiste dla każdego. Materiał doskonale utrwalony, dzięki czemu każde nowe zagadnienie nie sprawia trudności. Nie często się spotyka nauczyciela na tak wysokim poziomie. Gorąco polecam.

Marcin O. 5 października 2017
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka angielskiego. Był przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze. Gdybym mógł, z radością bym go kontynuował. Polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka angielskiego STUDIO ALBION.

Weronika O. 5 października 2017
Pozytywna opinia

Już na początku nauki szybko nadrobiłam szkolne zaległości. Lekcje są bardzo rozwijające, dużo słownictwa i konwersacji, które uczą płynnego wypowiadania się na tematy z różnych dziedzin. Polecam wszystkim STUDIO ALBION.

Wojtek W. 5 października 2017
Pozytywna opinia

Jako były uczeń Pani Danusi, zdecydowanie Polecam! Swego czasu, uczęszczałem do wielu szkół językowych w Elblągu, z żadnej nie byłem zadowolony. Do czasu, aż polecono mi naukę w Studio Albion. Poszedłem na pierwszą rozmowę, Pani Danusia przydzieliła mnie do odpowiedniej grupy zaawansowania i tak już zostałem, na 4 lata. Języka, którego tam się nauczyłem, używam w życiu zawodowym i prywatnym każdego dnia. To była jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu. Pani Danusia wiedziała jak nas zmobilizować, miała wyraźnie wyznaczone cele naszej edukacji i potrafiła nasz postęp na bieżąco kontrolować. Wspaniała Kobieta i nauczyciel, wie przede wszystkim jak skutecznie nauczyć, a to dzisiaj rzadkość. Serdecznie polecam! Pozdrawiam Pani Danusiu, to były piękne lata nauki w Pani szkole, potrafiła Pani zgromadzić wokół siebie wspaniałych ludzi.

Marta P. 5 października 2017
Pozytywna opinia

Zajęcia jak najbardziej na plus. Są rzetelnie i ciekawie prowadzone. Ale przede wszystkim nauczanie przyniosło skutki. Polecam wszystkim zainteresowanym STUDIO ALBION.

Dariusz W. 4 października 2017
Pozytywna opinia

Korzystałem z pomocy Pani Danuty Onopiak kilka lat temu. Byłem bardzo zadowolony. Moja znajomość języka angielska się podniosła.. Dała się poznać jako osoba kompetentna, zawsze przygotowana do zajęć, bardzo życzliwa, choć wymagająca. Zajęcia prowadziła interesująco i z dużym zaangażowaniem.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Studio Albion
Jaki jest Twój cel nauki?

Powiązane produkty i usługi: Nauczyciele angielskiego

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Beniowskiego, 5, Elbląg

WWW

http://www.studio-albion.webon.pl

Telefon

552 ••• ••• Pokaż numer