Studio Albion Elbląg - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Studio Albion nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Studio Albion

O specjaliście

Firma dostarcza produkty w branżach Nauczyciele angielskiego

na obszarze województwa Warmińsko-mazurskie

Opinie

Gwiazdki opinii 35 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

18 listopada 2017
Pozytywna opinia

Nacisk na konwersacje, różnorodność pracy pod kątem czytania, słuchania jak i mówienia. Bardzo dobrze wykorzystany czas :)

8 listopada 2017
Pozytywna opinia

Witam, Korzystając z okazji, chciałem uprzejmie wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię na temat zarówno Pani Danuty Onopiak jako nauczycielki języka angielskiego, jak i stosowanych przez Panią Danutę metod nauczania. To właśnie dzięki Pani Danucie, jej pasji i zaangażowaniu, w blisko dwa lata mój angielski zmienił się nie do poznania. Nie mam słow, żeby opisać to, jak bardzo wdzięczny jestem Pani Danucie za ogrom pracy który wkłada w prowadzone przez siebie kursy i indywidualne podejście do każdego studenta. Przy odrobinie samozaparcia oraz świadomej pracy nad sobą, podjęcie kursu w szkole Pani Danuty jest absolutnym gwarantem sukcesu. To dzięki Pani Danucie sam stałem się nauczycielem angielskiego, pracujacym na co dzień w Chinach i Tajlandii. Do dziś zastanawiam się, czy bez jej pomocy i wsparcia byłoby to możliwe. Pomimo wielu lat doświadczenia i dziesiątek, jeżeli nie setek nauczycieli, których było mi dane poznać, Panią Danutę zawszę plasować będę na miejscu pierwszym, nie tylko z uwagi na niepodważalne kompetencje, ale również wysokie wymagania, które stawia przed swoimi studentami, a bez których szybki postep w nauce jezyka nie jest możliwy. Bezapelacyjne 5/5.

12 października 2017
Pozytywna opinia

STUDIO ALBION ma rewelacyjną metodę nauczania, zajęcia prowadzą z pełnym zaangażowaniem i całkowitym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Są wymagający i skuteczni, czego efekty widzę i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam zdecydowanie STUDIO ALBION.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Studio Albion
Jaki jest Twój cel nauki?

Powiązane produkty i usługi: ZlecęDodaj ogłoszenie,  Zapytanie o cenę, Zlecę usługęZlecę ElblągDodaj ogłoszenie Elbląg,  Zapytanie o cenę Elbląg, Zlecę usługę Elbląg

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Beniowskiego, 5, Elbląg

Telefon

552****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Danuta Onopiak