StackNet - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak StackNet nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

StackNet

O specjaliście

Firma Stacknet – coś więcej niż dobra firma!

Firma tworzona przez młody, energiczny zespół, świadcząca usługi IT z zakresu:

Wsparcia technicznego,
Usług hostingowych,
Opieki handlowej,
Outsourcingu IT,
Wdrożeń IT,
Co nasz wyróżnia?

PASJA

Firma Stacknet jest zarządzana i prowadzona przez ludzi, których łączy nie tylko wspólny cel ale przede wszystkim wspólna pasja! Chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy z dziedziny IT jak i wyszukiwania nowinek technologicznych z czasem przerodziła się w pragnienie dzielenia się tą wiedzą z innymi osobami. Naturalną konsekwencją było założenie firmy, która pozwoliła połączyć te dwa elementy.

Wieloletnia pasja jest nie tylko czynnikiem, który sprawia że nasza firma ciągle się rozwija, a pracownicy są na bieżąco z najnowszymi trendami z branży technologicznej. Pasja jest wpisana w DNA naszej marki!

DOŚWIADCZENIE

Ponad 7 lat w branży IT! Od 2016 roku jako marka Stacknet.

Doświadczenie i wiedza zebrana przez lata w tej dynamicznie zmieniającej się branży pozwala nam szybciej i sprawniej reagować na potrzeby naszych klientów. Nie zapominamy również o ciągłym aktualizowaniu i poszerzaniu naszej wiedzy, aby zawsze oferować naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania.

PODEJŚCIE DO KLIENTA

To klient i jego potrzeby są w centrum naszych zainteresowań. Wierzymy, że nawet najlepsza technologia została zaprojektowana aby ułatwić ludziom życie i im służyć. Dlatego jako firma staramy się to umożliwić, pomagając naszym klientom w optymalizacji systemu tak, aby był skrojony pod ich potrzeby i na bieżąco rozwiązując pojawiające się problemy.

Klient jest dla nas Partnerem, którego opinia i ocena są dla nas najważniejsze. Przy tworzeniu oferty bierzemy pod uwagę wszystkie parametry, które są dla niego istotne (m.in. cel inwestycji czy budżet).

Zapraszamy do kontaktu!

Branża

Naprawa komputerów, Marketing IT, Obsługa klienta, help desk, Konsulting IT, Hosting, kolokacja

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Opolskie, Pomorskie, Podkarpackie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Małopolskie, Podlaskie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Lubelskie, Lubuskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak StackNet

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana Skrzyneckiego 23, Warszawa

Telefon

Telefon