Solid Systems Raamsdonkveer - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Solid Systems nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Solid Systems

O specjaliście

Holenderska firma Solid Systems działa na rynku od 1993 roku. Obecnie posiada 6 biur w całej Europie. W tym roku, nasza firma rozwinęła swoją działalność o biuro na terenie Polski. Dzięki znajomości europejskich rynków, możemy zagwarantować bezpieczeństwo ogromnej ilości obiektów i Klientów. Niezaprzeczalną zaletą naszej firmy jest fakt, że przodujemy na rynku ochrony dzięki jasnym i przejrzystym metodom zarządzania, jednakowym dla kazdego kraju. Dla nas najważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo.Przywiązujemy dużą wagę do naszej własnej organizacji. Zarządzamy poufnymi informacjami i traktujemy je z największą starannością i dyskrecją. Ponadto, stale inwestując w wiedzę naszych pracowników, uzyskaliśmy certyfikaty kluczowych klasyfikatorów w różnych krajach, takich jak VEB, KIWA i REOB w Holandii, INCERT i BOSEC w Belgii oraz BHE i VDS ISO9001 w Niemczech. Wszystko, co chcielibyśmy powiedzieć, to: twoje bezpieczeństwo jest w dobrych rękach z nami.
Bezpieczeństwo to kwestia zaufania. Dobry kontakt, jasna komunikacja i porozumienia, na których możesz polegać; wszystko zaczyna się od dobrej rozmowy.

Branża

Domofony, wideofonyElektrykAlarmyInstalatorstwo telekomunikacyjneAutomatyka budynkowa

Obszar działania

Dolnośląskie, Holandia, Niemcy

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Solid Systems?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Solid Systems

Powiązane produkty i usługi: Instalacja monitoringuMontaż instalacji elektrycznychZlecenia na roboty budowlaneZlecenie budowy domu,  Zlecenia na prace budowlane, Położenie instalacji elektrycznej, Instalacja systemów alarmowych, Instalacja systemów przeciwpożarowych

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Lissenveld, 47, Raamsdonkveer

NIP

18051720

Telefon

003****** Pokaż numer

Telefon

003****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Joanna Sekenda