SOLAR PV Łukasz Śliwa Drwinia - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak SOLAR PV Łukasz Śliwa nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

SOLAR PV Łukasz Śliwa

O specjaliście

Nasza firma zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi przeszło 3 lata, przez ten czas pracownicy zyskali doświadczenie wykorzystywane w codziennej pracy. Zespół składa się z młodych, rzetelnych, miłych osób dla których rozwój w tej dziedzinie jest bardzo ważny. Każdy z pracowników posiada odpowiednie kwalifikację do wykonywania zawodu montera instalacji fotowoltaicznych.

Zespół posiada również doświadczenie w instalacjach elektrycznych co jest ważnym aspektem ponieważ obie branże są dla siebie pokrewne, przez co nie ma problemu z doradzeniem klientowi jakie rozwiązanie jest najkorzystniejsze.

Naszą cecha wyróżniająca się jest staranność prac i indywidualne podejście do każdego klienta. Staramy wejść w porozumienie oraz bliższy kontakt z klientem dla lepszych warunków współpracy.


Zapraszamy do współpracy!

Branża

FotowoltaikaElektrykAutomatyka budynkowaAlarmyDomofony, wideofonyProjektant instalacji elektrycznychSerwis instalacji

Obszar działania

Małopolskie, Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 11 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Pachołek D., 7 września 2020
Pozytywna opinia

Rzetelna firma, serdecznie polecam. Fachowe podejście do klienta!

Tomasz Ś., 17 maja 2020
Pozytywna opinia

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, wszystko było wykonane tak jak chciałem. Polecam tą firmę

Tomasz Ś., 13 maja 2020
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam. Firma przygotowana do pracy, wszystko działa tak, jak ustaliłem z fachowcem.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak SOLAR PV Łukasz Śliwa

Oferta

Fotowoltaika
Polska - Bochnia
3900.00 złdo uzgodnienia

Profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych, kompleksowa obsługa klienta. Wszystkie formalności po mojej stronie, indywidualne podejście do każdego klienta. Konkurencyjne ceny! Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Grobla 268, Drwinia

NIP

8681979867

Telefon

+48****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/fotowoltaikasolar

Osoba kontaktowa

Łukasz Śliwa