Sklep Ballantines

Sklep Ballantines

 
Warszawa, Mazowieckie

O nas

Pierwszy sklep pod szyldem Ballantine’s powstał w Edynburgu w 1827 roku. Jego właścicielem był George Ballantine we własnej osobie.
W 1995 roku, przy ul. Kruczej 47a w Warszawie, został otwarty pierwszy Sklep Ballantine’s w Polsce. Od tej pory jest on postrzegany jako perła elegancji i szkockiej tradycji w centrum miasta. W 2005 roku miało miejsce otwarcie drugiego punktu pod szyldem Ballantine’sa w Warszawie przy ul. Puławskiej 22. Od 2010 roku, klienci odwiedzać mogą następne dwa salony: jeden przy ul. Marynarskiej 15, a drugi - najświeższy - przy ul. Francuskiej 27.

Sklepy Ballantine’s to miejsca, gdzie jakość i luksus stoją na pierwszym miejscu. Ponad 15-letnie doświadczenie na rynku, niesłabnące zaufanie klientów oraz szeroki asortyment to tylko niektóre z zalet tych miejsc. W kalejdoskopie niemalże 2000 produktów znaleźć można trunki wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych festiwalach i prestiżowych pokazach branżowych, unikatowe wersje bardziej znanych alkoholi , a także znakomite słodycze oraz syropy do kaw i drinków czy też dodatki do deserów. Zdecydowana większość wszystkich specjałów pochodzi z bezpośredniego , własnego importu, dzięki czemu ceny są atrakcyjne i przystępne. Kolejnym atutem tych miejsc jest pasja, a co za tym idzie, fachowość. Kompetentni sprzedawcy chętnie doradzą w podjęciu trafnej decyzji.

Sklepy Ballantine’s warto odwiedzić także z jeszcze jednego, ważnego powodu. Szukając odpowiedniego prezentu dla osoby, którą chcemy obdarować zwracamy uwagę na to, jak dany produkt się prezentuje. Często nie jest on celem samym w sobie, ale rekwizytem, przyczynkiem, oprawą szczególnych momentów w życiu. Wspomniane miejsca oferują efektowne opakowanie zakupionych trunków bez dodatkowych opłat oraz kosze upominkowe. Od pudełka aż po jego zawartość, pracownicy potrafią dopasować się do najbardziej wyszukanych potrzeb. Niezależnie od tego, czy podarunek będzie dla partnerów biznesowych, współpracowników czy rodziny - wysoka jakość wykonanych kompozycji gwarantowana.
Warto zajrzeć aby się przekonać.
Francuska 27 tel: 22 810 32 22
Krucza 47A tel: 22 625 48 32
Puławska 22 tel: 22 542 86 22
Marynarska 15 tel: 22 395 51 60

Opinie

Wykonawca nie ma jeszcze opinii.

Co chcesz zlecić lub kupić?

Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Produkty dla firmy, biura
Prezenty, upominki firmowe
Rzemiosło
Ozdoby, dekoracje
Inne towary
Spożywcze inne
Artykuły spożywcze
Owoce, produkty spożywcze
Przyprawy, zioła, sosy
Słodycze i przekąski
Soki i napoje
Dodatki do żywności
Kawa, herbata, kakao
Koncentraty
Imprezy i uroczystości
Zaproszenia, podziękowania
Wina, alkohole
Prezenty i biżuteria
Inne prezenty i biżuteria

O Firmie

Adres
Ulica
ul. Francuska 27
Kod pocztowy
03-906
Miasto
Warszawa
Godziny pracy
Brak informacji
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon

Obszar działania

Mazowieckie
Odpowiedz na kilka pytań, a zainteresowani Wykonawcy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertą.
Rozpocznij
Zainteresował Cię ten Wykonawca?
Złóż zapytanie i otrzymaj oferty od tego
i kilku podobnych Wykonawców.
Reklama
Miejsce na reklamę
Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do: