Sanpa Sp. z o.o. Olsztyn - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Sanpa Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Sanpa Sp. z o.o.

O specjaliście

Świadczymy usługi sprzątające zarówno na miejscu, jak i z dojazdem do klienta. Podczas sprzątania korzystamy z najnowszej technologii wykorzystującej moc pary. Jesteśmy ekologiczni i solidni. Używane przez nas urządzenia mają szerokie zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, ale też w gastronomii, hotelarstwie, przemyśle. Oferujemy szeroki zakres usług, realizujemy nietypowe zlecenia. Podejmujemy się czyszczenia trudno dostępnych miejsc.
Myjnia parowa Optima
Jest to wydajne urządzenie, które może być wykorzystywane zarówno do mycia jak i dezynfekcji. Jest to myjnia spalinowa, przez co może być wykorzystywana do sprzątania na otwartych przestrzeniach. Jej zaletą jest możliwość pracy jednocześnie dwóch osób, dzięki czemu usługa może zostać wykonana sprawniej. Używana jest do czyszczenia aut, urządzeń przemysłowych, mycia elewacji, zmywania grafitti lub odtłuszczania powierzchni.
Odkurzacz parowy Verona
Jest to urządzenie łączące w sobie jednocześnie myjkę parową i odkurzacz. Choć głównie dedykowany jest do obsługi punktów gastronomicznych i hoteli, świetnie sprawdza się w warunkach domowych i nie tylko. Czyszczenie parą nie tylko usuwa zabrudzenia, ale też dezynfekuje myte powierzchnie. Znikome użycie wody przy jednoczesnym użyciu odkurzacza, pozostawia powierzchnie nienagannie czyste i suche. Dywany, wykładziny czy tapicerka meblowa mogą zostać ponownie używane po czasie kilkanaście razy krótszym niż po użyciu wodnych odkurzaczy piorących. Czyszczone posadzki lśnią jak nigdy dotąd, a doczyszczone fugi wyglądają jak świeżo położone.
Generator ozonu
Nie od dziś wiadomo jak niebezpieczne dla naszego organizmu są wszędobylskie grzyby i pleśnie. Mamy z nimi w dużym stopniu do czynienia przede wszystkim wszędzie tam, gdzie jest klimatyzacja i wilgoć. Często towarzyszy im przykry zapach stęchlizny. Są one szczególnie groźne dla osób z alergiami. Szerokie zastosowanie ozonatora pozwala wykorzystać go zarówno do serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych jak i dezynfekcji pomieszczeń gospodarstwa domowego. Pozwala ono na pozbycie się brzydkich zapachów i zapachu stęchlizny. Może być stosowane w miejscach takich jak szpitale czy ośrodki opieki medycznej, a więc tam, gdzie ważne jest zachowanie najwyższych norm sanitarnych i konieczna jet dezynfekcja. To również sposób na usunięcie pleśni, grzybów i innych mikroorganizmów z trudno dostępnych miejsc, takich jak klimatyzacja, instalacja samochodowa czy zakamarki sprzętów kuchennych i łazienkowych.

Branża

MyjnieMycie okienSprzątanie biurSprzątanie domuPralniaCzyszczenie przemysłoweSprzątanie

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Marcin Z., 19 lutego 2019
Pozytywna opinia

Prowadzę firmę i mam biuro w mieszkaniu. Brakuje mi czasu na codzienne porządki. To co zrobiła ekipa Bluesteam zasługuje na medal.

Marcin Z., 19 lutego 2019
Pozytywna opinia

Prowadzę firmę i mam biuro w mieszkaniu. Brakuje mi czasu na codzienne porządki. To co zrobiła ekipa Bluesteam zasługuje na medal.

Anna J., 19 lutego 2019
Pozytywna opinia

W szybki sposób pozbyłam się bałaganu. Najważniejsze, że bezpowrotnie. Szczerze polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Sanpa Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: NianiaPomoc domowaWyprowadzanie psówOpieka nad dzieckiem,  Dog walkerzy, Niania firmy, Niania OlsztynPomoc domowa OlsztynWyprowadzanie psów Olsztyn,  Dog walkerzy Olsztyn, Niania firmy Olsztyn, Mycie aut, Mycie i sprzątanie mieszkań, Domów i biur, Pranie dywanówPranie tapicerki samochodowej,  Mycie okien i powierzchni szklanych, Usuwanie zabrudzeń z miejsc trudno dostępnych, Kompleksowe sprzątanie hoteli, Usługi porządkowe dla obiektów przemysłowych, Mycie i dezynfekcja gabinetów lekarskich, Mycie i dezynfekcja gabinetów kosmetycznych, Dezynfekcja przy pomocy pary wodnej, Dezynfekcja przez ozonowanie, Czyszczenie i dezynfekcja obiektów sportowych, Na terenie olsztyn

Oferta

Myjemy, czyścimy, pierzemy - Ty odpocznij, my zrobimy resztę
Warmińsko-mazurskie - Olsztyn
200.00 złdo uzgodnienia

Bluesteam – Myjemy, czyścimy, pierzemy Ty odpocznij, my zrobimy resztę Naszą misją jest walka z brudem! Istniejemy po, aby służyć klientom profesjonalnymi działaniami sprzątającymi. Zapraszamy do kontaktu zarówno Klientów indywidualnych i instytucjonalnych....  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Towarowa 14, Olsztyn

Telefon

504****** Pokaż numer
504****** Pokaż numer

Telefon

89 ****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Blue Steam

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy SANPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2018-12-08
NIP 7393922029
Regon 381990450

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Powiat Olsztyn
Gmina Olsztyn
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10417
Poczta Olsztyn
Ulica ul. Towarowa
Numer nieruchomości 14

Kontakt

Telefon kontaktowy 513442775
Email SANPASPZOO@GMAIL.COM

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2018-12-10
Data wpisu do rejestru ewidencji 2018-12-10
Data powstania 2018-12-08
Data rozpoczęcia działalności 2018-12-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
Przeważające PKD
8553Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI Z ZAKRESU NAUKI JAZDY I PILOTAŻU
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
7732Z WYNAJEM I DZIERŻAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH
7711Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
4942Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZEPROWADZKAMI
4941Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.