Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Ringostat

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Ringostat – to all-in-one platforma telefoniczna.
✓ Zwiększ liczbę zgłoszeń. Śledź i analizuj rozmowy telefoniczne.
✓ Zoptymalizuj budżet marketingowy.

Jakie zadania rozwiązuje Ringostat?

✓ Szybko zapewnić w biurze niezawodną telefonię.
Wirtualna centrala PBX to telefonia działająca przez Internet. Pozwala szybko zapewnić niezawodne połączenie z firmą o dowolnej skali. Jest podłączany w ciągu jednego dnia, nie wymaga dodatkowego sprzętu.

✓ Zwiększenie liczby połączeń od klientów.
Zwiększ liczbę połączeń nawet o 30% bez dodatkowych inwestycji w promocję. Callback Widget pozwala Twoim klientom zostawić swój numer na stronie i poprosić o oddzwonienie. Ringostat automatycznie zadzwoni do menedżera i połączy się z użytkownikiem w ciągu 30 sekund.

✓ Efektywna dystrybucja budżetu reklamowego
Śledzenie połączeń to technologia, która określa źródło reklamy połączenia. Dzięki śledzeniu połączeń marketer dokładnie wie, jak skuteczna jest dana kampania i prawidłowo przydziela budżet reklamowy.

Dlaczego klienci wybierają Ringostat?

✓ Mamy prawie 10 lat doświadczenie w branży telefonii i zwiększenia skuteczności reklamy.
✓ Ringostat to jest oficjalny partner technologiczny Google Analytics
✓ Raporty niestandardowe oparte na ponad 30 parametrach
✓ Giętkość systemy. Elastyczne ustawienia dla konkretnej firmy
✓ 95% użytkownicy oceniają Ringostat jako „dobry” lub „doskonały”
✓ 42 300 zarejestrowanych użytkowników Ringostat
✓ < 4 minuty średni wskaźnik odpowiedzi wsparcia technicznego

Przetestuj Ringostat przez 14 dni za darmo. Bez zobowiązań. Zapraszamy do krótkej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym możemy Państwu pomoć.

Branża

Centrale telefoniczne, Telefonia internetowa

Obszar działania

Świętokrzyskie, Lubelskie, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Łódzkie, Pomorskie, Śląskie, Wielkopolskie, Opolskie, Zachodniopomorskie, Małopolskie, Podkarpackie, Lubuskie, Mazowieckie, Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Justyna D. 14 lipca 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z firmą układa się pozytywnie. Ringostat pomógł zoptymalizować pracę w dziale sprzedaży i pozbyć się nieefektywnej reklamy. Polecam

Ringostat, 14 lipca 2022

Bardzo się cieszymy z takiej opinii. Zrobimy wszystko, aby stać się jeszcze lepszą platformą.

Marcin K. 1 lipca 2022
Pozytywna opinia

Dobra usługa śledzenia połączeń i telefonii! Bardzo dziękuję za szybkość i jakość połączenia.

Ringostat, 14 lipca 2022

Bardzo dziękuję za opinie, panie Marcin!

Jakub N. 27 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Platforma jest użyteczna i skuteczna dla firm świadczących usługi telefoniczne, sprzedażowe. Bardzo elastyczne ustawienia i możliwość optymalizacji pracy w firmie. Polecam.

Ringostat, 14 lipca 2022

Bardzo dziękujemy za godną ocenę naszej platformy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Ringostat

Oferta

Wirtualna centrala PBX (VOIP / Telefonia Internetowa)

Stworzenie jednolitej sieci telefonicznej firmy Nie ma znaczenia, gdzie są Twoi pracownicy - w biurze, w domu czy w innym mieście. Podłącz je do wspólnej sieci telefonicznej, aby wygodnie komunikować się z klientami i między sobą.

Widżet Callback

Callback Widget pozwala Twoim klientom zostawić swój numer na stronie i poprosić o oddzwonienie. Ringostat automatycznie zadzwoni do menedżera i połączy się z użytkownikiem w ciągu 30 sekund. Taka prędkość wywoła u klienta efekt „wow” i rozmowa będzie dla niego bezpłatna.

Call Tracking (Identyfikacja źródła reklamy połączenia)
od 179 do 1000 zł

Dowiedz się, które reklamy wywołują połączenia od potencjalnych klientów. Raporty Ringostat pokażą, skąd pochodzi dzwoniący klient. Daje to wyobrażenie o tym, które kampanie i słowa kluczowe, na których należy się skoncentrować, są najskuteczniejsze.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wawelska 2, Warszawa

NIP

0000000000

WWW

poland.ringostat.com/

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/RingostatEn/

Skontaktuj się