Zlecę wykonanie serwisu branżowego - katalog firm i freelancerów - Oferteo.pl

Zlecę wykonanie serwisu branżowego - katalog firm i freelancerów

 
 

Informacja od opiekuna zlecenia

Zaakceptowaliśmy zapotrzebowanie tego Klienta:

Dane kontaktowe

Klient:
S●●●●●● H●●●●●●●●
Tel:
tel ●●● ●●● ●●●  pokaż
E-mail:
g●●●●@●●●●●  pokaż
Firma:
P●●●●●●●●

Szczegóły zleceniaKategoria: Programowanie

Miejsce:     - , Pomorskie

Proszę o wycenę branżowego serwisu internetowego (katalog firm) oraz określenie czasu realizacji takiego zlecenia.

W zakres oferty powinien wchodzić hosting oraz projekt graficzny serwisu, integracja z serwerem bannerów (OpenX) oraz z płatnościami przez internet (np. Dotpay). Serwis oferuje 3 rodzaje kont użytkowników - „freelancer/specjalista”, „firma” oraz „kupujący”. Niektóre funkcjonalności w kontach docelowo będą płatne – musimy mieć dowolność definiowanie zakresu płatnych usług.

Struktura serwisu ma być 3-warstwowa (sekcja/kategoria/podkategoria/strona.html; sekcja odpowiada zakładce w poziomym menu; kategoria/podkategoria wybierana z menu 2-giego poziomu).

Serwis musi posiadać katalog firm, w którym znajduje się lista firm – każda firma przyporządkowana jest kategorii odpowiadającej branży (jedna firma może być przyporządkowana więcej niż jednej kategorii), i województwu (jedna firma może działać w kilku województwach). Właściciel firmy musi założyć konto w serwisie, żeby dodać firmę do katalogu. Do profilu firmy może dodać zdjęcia, film, opis, lokalizację (może być ich kilka) na mapce Google. Może wpisać lub wybrać z listy tagi, po których chce być szukany. Ma także możliwość utworzenia listy specjalistów/freelancerów ze swojej branży, z którymi współpracuje. Firma może oferować program lojalnościowy klientom korzystającym z jej usług. Jeżeli firma uczestniczy w programie lojalnościowym, jej wpis wyświetlany jest na najwyższych pozycjach listy zależnie od ilości punktów, które przyznaje klientom.

Prócz katalogu firm serwis musi posiadać także katalog specjalistów/freelancerów z branży – oni także mogą utworzyć konta w serwisie i promować w ten sposób swoje usługi. Lista freelancerów/specjalistów może być przeglądana według kategorii, odpowiadających branżom. Freelancer/specjalista może być przyporządkowany do więcej niż jednej kategorii. Do swojego profilu może dodawać zdjęcia, film, dźwięk, opis, tagi, po których chce być znaleziony. Jeżeli firma umieści danego specjalistę na liście współpracowników, na koncie specjalisty pojawia się prośba o potwierdzenie współpracy z tą firmą. Freelancer nie może uczestniczyć w programie lojalnościowym – w tym celu trzeba zarejestrować się jako firma. Jeżeli jednak firma, z która freelancer/specjalista potwierdzi współpracę, uczestniczy w programie lojalnościowym i wycenia go na X punktów, to jego wpis wyświetla się na najwyższych pozycjach listy (zależnie od ilości punktów należnych klientom za korzystanie z jego usług).

Serwis musi umożliwiać obsługę programu lojalnościowego – firma, które zdecyduje się przystąpić do programu, ustala, ile punktów klient otrzymuje za zamówienie usług specjalisty, z którym firma współpracuje. Jednym słowem, firma wycenia swoich specjalistów na określona ilość punktów. Jeżeli klient skorzysta z usług firmy biorącej udział w programie, firma jest zobowiązana zapłacić nam określoną kwotę za punkty przyznane jej klientowi.
Użytkownik zarejestrowany jako klient przegląda oferty specjalistów/freelancerów i widzi, ile punktów może zdobyć za korzystanie z ich usług. Zamawia usługę, dochodzi do podpisania umowy, wykonania usługi. Klient loguje się w naszym serwisie i wypełnia formularz, w którym deklaruje, że korzystał z usług danej firmy. W backendzie pojawia się powiadomienie o niezweryfikowanej transakcji.
Nasz pracownik weryfikuje tę informację, kontaktując się z firmą. Jeżeli firma potwierdza, że transakcja miała miejsce, nasz pracownik oznacza status transakcji jako zweryfikowana. Automat nalicza należne punkty klientowi firmy. Automat wysyła także na konto firmy wezwanie do zapłaty określonej kwoty na nasze konto. Jeżeli firma uchyla się od zapłaty, administrator serwisu może zablokować wyświetlanie oferty firmy i współpracujących z nią specjalistów w katalogu. Jeżeli firma płaci, zostaje jej naliczona określona ilość punktów (uwaga! Inny rodzaj punktów niż te, które otrzymują klienci), którą firma może wymienić na emisje bannera lub podniesienie wpisu na wyższe pozycje na liście
Użytkownik zarejestrowany jako klient dostaje powiadomienie o naliczeniu punktów. Zalogowawszy się, może otworzyć katalog nagród (dostępny tylko dla użytkowników zarejestrowanych jako klienci) i wybrać sobie nagrodę za określoną ilość punktów. Administrator serwisu widzi w backendzie powiadomienie o wysyłce towaru. Nasza firma wysyła klientowi wybrany towar, administrator oznacza wysyłkę jako wysłaną. Gdy klient potwierdza otrzymanie nagrody (droga mailową lub telefoniczną), wysyłka zostaje oznaczona jako zakończona.

Administrator serwisu musi mieć możliwość:
* definiowania sekcji/kategorii/podkategorii
* dodawania artykułów w zdefiniowanej sekcji/kategorii/podkategorii
* dodawania/usuwania/blokowania/edycji kont użytkowników
* dodawania/usuwania/edycji/weryfikowania transakcji
* dodawania/usuwania/edycji/zmiany statusu wysyłek
* dodawania/usuwania/edycji nagród w katalogu nagród

Nr zapytania ofertowego: 95148

 
Skontaktuj się z tym Klientem