Extremus.pl
Firma Extremus.pl w styczniu 2019 uruchomiła niedużą, usługową szwalnię,w której oferujemy przeszycia dzianin:
bielizny i odzieży,t-shirtów,legginsów,bluz,sukienek,spódnic,dresów,czapek,kominiarek,wyrobów medycznych i innych.Zajmujemy się przeszyciami bielizny termoaktywnej i sublimacji na autolapach.
Dysponujemy nowoczesnym,automatycznym parkiem...
TODOS Joanna Dębska (dawniej P.P.H.U. JOKA)
Od 1998 roku produkujemy odzież lekką i ciężką z dzianiny i tkaniny.
Przez 21 lat owocnej współpracy z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami udało nam się osiągnąć najwyższe standardy wykonania.
Posiadamy wykwalifikowaną załogę oraz nowoczesne maszyny szwalnicze.
Szukamy nowych partnerów handlowych...
STYLZAZYL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Chcesz stworzyć własną markę lub pojedynczy model odzieży lub akcesoriów i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od STYLZAZYL ®
Produkcja odzieży odbywa się w naszym zakładzie Ul. Woronicza 30 w Warszawa przy samej stacji metro Wierzbno.
Napisz: stylzazyl@gmail.com
Zajmujemy...
Alfa-Mar
Zajmujemy się szyciem odzieży lekkiej, posiadamy rozbudowany park maszyn oraz krojownie.
Cieszymy się zadowoleniem naszych klientów, mogąc rzetelnie i sprawnie szyć dla nich wymarzone kolekcje,...