Kupię i zlecę montaż kotła gazowego, dom o pow. ok. 145m2 Nowe Miasto nad Wartą - Oferteo.pl

Kupię i zlecę montaż kotła gazowego, dom o pow. ok. 145m2

 
 

Informacja od opiekuna zlecenia

Dane kontaktowe

Klient:
T●●●●●● K●●●●●●●●
Tel:
790 ●●● ●●● ●●●  pokaż
E-mail:
t●●●●@●●●●●  pokaż

Szczegóły zleceniaKategoria: Zlecenia na instalacje grzewcze

Miejsce:    Nowe Miasto nad Wartą - powiat średzki, Wielkopolskie

Wykonanie kotłowni:
1. Charakterystyka domu.
a. Parter + poddasze.
b. Powierzchnia - około 145m2.
c. W całym domu rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe (za wyjątkiem garażu) oraz rozprowadzone są rury dla grzejników. Rury te są schowane w ścianach i pozostawione do ew. użycia w przyszłości. Wyjątkiem są grzejniki, które zostaną zamontowane w łazienkach, suszarni oraz garażu.
d. Instalacja została przygotowana w następujący sposób.
i. Parter, posiada odrębne skrzynki z rozdzielaczami dla ogrzewania podłogowego 6 sekcji oraz grzejników 6 sekcji. Mieszczą się w garażu.
ii. Poddasze, posiada odrębne skrzynki z rozdzielaczami dla ogrzewania podłogowego 7 sekcji oraz grzejników 7 sekcji. Skrzynki są umieszczone w suszarni, dokładnie nad kotłownią.
iii. CWU rozprowadzone jest odrębnie dla parteru i odrębnie dla poddasza. Do każdego punktu odbioru wody doprowadzone są 3 rury - ciepła, zimna i obieg.

Zakres zlecenia:

Rozważam instalację kotła gazowego, kondensacyjnego, którego mógłby od czasu do czasu wspomagać piec na paliwo stałe (palety, kartony itp.).

Interesuje mnie zakup z montażem.

Zastanawiam się także nad montażem kolektorów słonecznych (niekoniecznie od razu). Między innymi ze względu na tak dużą różnorodność źródeł ciepła, całość chciałbym uzupełnić o zbiornik buforowy/akumulacyjny.

Rozważam zakup wraz z montażem.

Dach o powierzchni ok. 200m2, niezacieniony.

Zastanawiam się też na sensem i możliwością techniczną zakupu i montażu wężownicy wodnej w systemie wentylacji w kanale nawiewnym.

Ten wariant zakładam dla sytuacji w której miałbym dogrzać dom w chłodniejszy jesienny dzień grzejnikami, które będą zamontowane w łazienkach oraz suszarni (zakładam, że rekuperator odzyska z tych pomieszczeń niewielką ilość ciepła, która wzbogacona ciepłem z wężownicy wodnej pozwoli w nieco chłodniejsze dni uniknąć uruchamiania pieca gazowego wraz z ogrzewaniem podłogowym).

Termin skorzystania z oferty: okolice kwietnia 2016r.

Termin wyboru Firmy: możliwy od zaraz

Informacje dodatkowe: na życzenie Klient może przesłać na maila projekt budynku

Nr zapytania ofertowego: 747903

Najlepsi specjaliści: Instalacje grzewcze w Środzie Wielkopolskiej

 
Skontaktuj się z tym Klientem