Remont tarasów i balkonu oraz pomieszczeń Wrocław - Oferteo.pl

Remont tarasów i balkonu oraz pomieszczeń

 
 

Informacja od opiekuna zlecenia

Zaakceptowaliśmy zapotrzebowanie tego Klienta:

Dane kontaktowe

Klient:
Tel:
883 ●●● ●●●  pokaż
E-mail:
z●●●●@●●●●●  pokaż

Szczegóły zleceniaKategoria: Remonty balkonów

Miejsce:    Wrocław - powiat Wrocław, Dolnośląskie

Remont tarasów i balkonu oraz pomieszczeń w przyziemiu i wykonanie stalowych schodów zewnętrznych.

Zakres zlecenia obejmuje następujące prace:

1. Remont dwóch tarasów i jednego balkonu. Tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi - konieczne skucie okładziny z płytek wszystkiego do płyty, wykonanie termo i hydroizolacji i wykończenie na gotowo nowymi płytkami ceramicznymi. Powierzchnia tarasów łącznie około 30 mkw. Balkon około 8 m2 - zdjęcie płytek - hydroizolacja, ułożenie nowych płytek.

2. Wykończenie pomieszczeń gospodarczych w przyziemiu -

a. pomieszczenie pod cieknącym dotąd tarasem: skucie tynków na powierzchni około 20 mkw, zabezpieczenie środkiem antygrzybowym, ułożenie tynków renowacyjnych, naprawa istniejącej wylewki i ułożenie na niej płytek ceramicznych, montaż parapetów wewnętrznych około 3mb. Powierzchnia pomieszczenia wynosi około 18 mkw

b. garaż - naprawa istniejącej wylewki i ułożenie płytek ceramicznych na powierzchni ok. 20 mkw

c. skucie tynku, zabezpieczenie antygrzybowe i ułożenie tynków renowacyjnych w wiatrołapie na powierzchni około 5 mkw

Proszę o oferty zawierające przybliżoną wycenę, informację o proponowanym systemie hydroizolacji tarasów i balkonu. Proszę aby zgłaszali się wyłącznie wykonawcy mający doświadczenie w zakresie budowy tarasów nad pomieszczeniami ogrzewanymi i mogący udzielić gwarancji na prawidłowe - szczelne wykonanie izolacji i wykończenia tarasu - legitymujący się referencjami w zakresie takich wykonań.

3. Ponadto do wykonania łącznie z tymi pracami są schody zewnętrzne z tarasu do ogrodu na ażurowej konstrukcji stalowej, proste jednobiegowe - wysokość około 3 metrów, 16 - 17 stopni z krat pomostowych + balustrada.

Idealnie byłoby, jeśli jeden wykonawca mógłby podjąć się również wykonania i montażu takiej konstrukcji, a jeśli nie - to aby zgłaszający się wykonawcy mieli zdolność współpracy z innymi oraz uzgodnienia sposobu wykonania prac tak aby miało to ręce i nogi.

Do wykonania prac można przystąpić od zaraz. Prace do wykonania we Wrocławiu w pobliżu Auchan.

Nr zapytania ofertowego: 203576

 
Skontaktuj się z tym Klientem