Pozyskanie dotacji na warsztat samochodowy Zemborzyce - Oferteo.pl

Pozyskanie dotacji na warsztat samochodowy

 
 

Informacja od opiekuna zlecenia

Zaakceptowaliśmy zapotrzebowanie tego Klienta:

Dane kontaktowe

Klient:
T●●●●●● W●●●●●●●●
Tel:
695 ●●● ●●●  pokaż
E-mail:
w●●●●@●●●●●  pokaż

Szczegóły zleceniaKategoria: Szukam dotacji unijnych

Miejsce:    Zemborzyce - powiat lubelski, Lubelskie

Witam,

planuję w tym roku budowę warsztatu samochodowego dwustanowiskowego dla samochodów o dmc 3,5t. Posiadam działkę pod zabudowę i stosowne do tego pozwolenia. Posiadam także wkład własny w postaci oszczędności gotówkowych.

Planowana inwestycja powstanie na terenach wiejskich, planuję samozatrudnienie + jeden pracownik. W chwili obecnej jestem zatrudniony, ale przed założeniem działalności chcę zwolnić się z obecnej pracy i zarejestrować się w urzędzie dla bezrobotnych, jeśli to miałoby coś pomóc w pozyskiwaniu dotacji.

Posiadam oczywiście wykształcenie w zakresie mechaniki samochodowej i spore doświadczenie w naprawie aut. Jestem osobą młodą - wiek 29 lat.

Moje pytania to na jakie dofinansowanie mogę liczyć? Czy lepiej ubiegać się o dofinansowanie jeszcze przed rozpoczęciem budowy, kiedy mogę udokumentować wkład własny, czy na etapie późniejszym np. wykończenia budynku i wyposażania go. Czy budynek i działka mogą być traktowane jako wkład własny? Dodam, że posiadam opinię sanepidu i RDOŚ Lublin na prowadzenie działalności tego typu na ww działce, co podobno już pozwala mi starać się o środki unijne.

Nigdy nie pozyskiwałem żadnych dotacji, nie prowadziłem też wcześniej żadnej działalności.

Proszę o pomoc w pozyskaniu dotacji.

Cena maksymalna:
5000zł

Nr zapytania ofertowego: 184826

Najlepsi specjaliści: Dotacje unijne w Lublinie

 
Skontaktuj się z tym Klientem