Pozyskanie dotacji unijnych na otwarcie świetlicy Gołdap - Oferteo.pl

Pozyskanie dotacji unijnych na otwarcie świetlicy

 
 

Informacja od opiekuna zlecenia

Zaakceptowaliśmy zapotrzebowanie tego Klienta:

Dane kontaktowe

Klient:
M●●●●●● S●●●●●●●●
Tel:
721 ●●● ●●●  pokaż
E-mail:
m●●●●@●●●●●  pokaż

Szczegóły zleceniaKategoria: Szukam dotacji unijnych

Miejsce:    Gołdap - powiat gołdapski, Warmińsko-mazurskie

Witam,

zlecę pozyskanie dotacji. Uzyskane środki będą potrzebne na odnowienie budynku, który będzie przeznaczony na prowadzenie świetlicy środowiskowej. Jeśli by się udało przydałyby się również dotacje na wyposażenie oraz wynagrodzenia pracowników. Ale przede wszystkim chodzi o odremontowanie budynku, który należy do gminy.

Na parterze będzie funkcjonował kinderbar, który będzie wynajmowany np. na różnego rodzaju imprezy dziecięce np. urodziny. W tygodniu rodzice będą mogli przyprowadzić tam dziecko, aby mogło się bawić (ceny jeszcze nie ustaliliśmy za godzinę).

Na pierwszym piętrze będzie się mieściła świetlica, która dodatkowo będzie zawierała hostel. Świetlica będzie podlegała pod stowarzyszenie, które ma wieloletnie doświadczenie.

Gołdap to miasto, posiada ok. 18tys. mieszkańców, gdzie na jego terenie nie funkcjonuje jak dotąd żadna taka jeszcze świetlica. Świetlica będzie zatrudniała na starcie 5 osób.

Świetlica będzie nastawiona na wyrównywanie braków: będziemy propagować rozwój fizyczny, psychiczny oraz duchowy poprzez szeroką gamę zajęć.

Nr zapytania ofertowego: 184012

Najlepsi specjaliści: Dotacje unijne w Gołdapi

 
Skontaktuj się z tym Klientem