Pozyskanie dotacji na otwarcie pizzerii na wsi Brzyska - Oferteo.pl

Pozyskanie dotacji na otwarcie pizzerii na wsi

 
 

Informacja od opiekuna zlecenia

Zaakceptowaliśmy zapotrzebowanie tego Klienta:

Dane kontaktowe

Klient:
G●●●●●● P●●●●●●●●
Tel:
698 ●●● ●●●  pokaż
E-mail:
g●●●●@●●●●●  pokaż

Szczegóły zleceniaKategoria: Fundusze i dotacje unijne

Miejsce:    Brzyska - , Podkarpackie

Witam,

chciałbym otworzyć pizzerię, a dokładniej wybudować lokal od podstaw i otworzyć pizzerie. Lokal o powierzchni ok. 100m2, tak żeby można było zrobić tam około 40 miejsc dla gości.

Lokal miałby być na wsi, dość dużej wsi o liczbie mieszkańców około 4500, gdzie nie ma jeszcze żadnego baru, knajpy czy tym podobnej działalności.

Do tego teren mam kupiony bardzo blisko szkoły podstawowej i gimnazjum, gdzie liczę na liczną grupę klientów. Nie jestem bezrobotny, pracuję w UK i mam środki własne w kwocie 200-300 tys. zł.

Nie mam doświadczenia w tej branży, ale skończyłem szkołę ekonomiczną i w miarę orientuję się w zapotrzebowaniu rynku na tym terenie: dużo młodzieży, w miarę bogate rodziny z dziećmi nie mające gdzie pójść na obiad itp. itd.

Do tego dodam, że lokal byłby w miejscu widocznym z trasy (drogi) głównej łączącej kilka sąsiednich wiosek, gdzie też nie ma tego typu barów i na klientów przyjezdnych też można by liczyć.

Jeśli chodzi o pracowników to na taki biznes to myślę, że 4-5 pełnych etatów musiałbym zrobić, oczywiście nie liczę jakichś stażystów czy praktykantów, których można pozyskać z UP.

Jeśli można to pomóżcie mi, bo nie orientuję się jakie dotacje i w jakich kwotach można dostać z UE i co ważne kiedy trzeba składać odpowiednie wnioski ( na jakim etapie inwestycji).

Proszę o oferty z pomocą w uzyskaniu dotacji.

Proszę o pisanie na e-maila, gdyż długo pracuje i mogę nie odbierać telefonu.

Nr zapytania ofertowego: 168860

 
Skontaktuj się z tym Klientem