Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Zapytanie ofertowe nr 145219

Szukam osoby do pracy na stanowisku telemarketera

Informacja od opiekuna zlecenia

  • potwierdziliśmy e-mail
  • kontakt przez czat
  • zweryfikowaliśmy treść wstępnych oczekiwań

Dane kontaktowe

Klient:
K●●●●●● B●●●●●●●●
d●●●●@●●●●●  pokaż
Firma:
V●●●●●●●●
  Skontaktuj się
z tym Klientem

Szczegóły zlecenia

Kategoria: Zlecenia dla doradców personalnych

Miejsce:    Katowice - , Śląskie

Austriacka firma z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej o zasięgu międzynarodowym poszukuje osoby do pracy na stanowisko Telemarketera.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia minimum średniego,
- doświadczenia w kontaktach z Klientem na stanowisku telemarketera,
- komunikatywności,
- umiejętności przyswajania i przekazywania informacji,
- systematyczności,
- uczciwości i niekaralności (wymagane),
- miłej aparycji.

Zakres obowiązków:

obsługa Klientów firmy w systemie telefonicznym, budowanie i archiwizowanie bazy danych Klientów firmy.

Oferujemy:

kompleksowe szkolenie i przygotowanie do pracy na koszt firmy
ciekawą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość osobistego rozwoju i awansu
dobre wynagrodzenie

Prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres e-mail do dnia 15 września 2010r. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Nr zapytania ofertowego: 145219

Skontaktuj się z tym Klientem