Reditum Sosnowiec - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Reditum nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Reditum

O specjaliście

Remonter.com.pl to pomysł, który powstał z chęci optymalnego wykorzystania w jednym zespole umiejętności budowlanych (murarskich, malarskich, instalacyjnych) i wieloletniej praktyki. Praca zespołowa pozwala nam wykorzystać siły i nowoczesny sprzęt dla zapewnienia Państwu zadowolenia. Będzie nam miło jeżeli obdarzycie nas Państwo zaufaniem powierzając remont. Remontując z nami remontujecie Państwo bezpiecznie - posiadamy polisę OC na świadczone usługi.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i kilkuosobowym zespołem.
Służymy doradztwem.
Możliwość zamówienia projektu.

Branża

Remonty mieszkańMalowanie mieszkańElektrykGlazurnicyInstalacje grzewczeGładzieRemont łazienkiPłyta karton gipsUkładanie paneli i parkietówWentylacja i rekuperacjaRemonty domów i kamienicInstalacje sanitarneHydraulikRemonty biur

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 12 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Reditum?

Dodaj swoje referencje!

10 października 2018
Pozytywna opinia

Zlecenie dotyczyło położenia na balkonie płytek podłogowych. Powierzchnia była co prawda nieduża, ale konstrukcja balustrady mocno komplikowała sprawę. Efekt po kilku godzinach był lepszy niż mogłem się spodziewać, wszystko zostało idealnie przycięte i położone. Gorąco polecam.

2 października 2018
Zlecenie na malowanie, 101-300m², Będzin
Negatywna opinia

TRAGEDIA. Takie firmy nie powinny istnieć w obecnych czasach. Nieterminowi, niesłowni bez dobrych narzędzi. Firma miała pomalować domek w środku w ok 10 dni. Przysłali jednego człowieka który nie ma pojęcia o malowaniu. Po paru dniach naciągania nas na jakieś dodatkowe prace przed malowaniem oczywiście za dodatkowe pieniądze nie przyszedł w ogóle do pracy. Dodzwoniliśmy sie do kierownictwa “firmy” i powiedziano nam ,że ten Pan tak ma i jak wpadnie w ciàg alkoholowy to go nie będzie 2 tygodnie .. i TYLEEE. Nikt nie przyszedł za niego. Zjawił się po 2 tygodniach picia z szefem powiedzieli, że dokończà jeden pokój co zaczęli na początku. Po dniu pracy efekty były tragiczne. Zacieki na ścianie i paprochy po brudnym wałku a o odcinaniu kolorów mogłem pomarzyć. Dodam jeszcze,że upuścili jakieś ciężkie wiaderko z farbà ( okràgły ślad) na nową podłogę z desek dębowych i przykryli papierem. Pan wyleciał z naszego domu nazajutrz rano. Wszystko musieliśmy przekładać - kuchnie, drzwi, schody. Dałem się nabrać jak małe dziecko przy pierwszej wizycie panów w domu w celu ustalenia zakresu prac i wyceny. Aa i panowie pierwsze co mówià, że pracujà najlepiej na flugerze. Teraz muszę kupić farby jeszcze raz na pokój.

15 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Malowanie całego mieszkania z koniecznością dopasowania terminów do wykonawców parkietu. Zrobione dobrze do tego pomoc w przenoszeniu mebli po całym mieszkaniu. Polecam.

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: kafelkowanie, gładzie gipsowe, prace hydrauliczne, zlecenia remontow, remonty mieszkań, zlecę remont, kafelkowanie Sosnowiec, gładzie gipsowe Sosnowiec, prace hydrauliczne Sosnowiec, zlecenia remontow Sosnowiec, remonty mieszkań Sosnowiec, zlecę remont Sosnowiec, wykonujemy instalacje elektryczne od projektu po odbiory, instalacje grzewcze, instalacje odgromowe, okresowe przeglądy, gładzie gipsowe, podwieszane sufity, tynkowanie, zabudowy, malowanie, prace hydrauliczne i elektryczne, kafelkowanie, prace montażowe, podłogi z paneli, wykończenia w stiuku doskonała imitacja marmuru

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ostrogórska 19D/9, Sosnowiec

Telefon

603****** Pokaż numer

Telefon

792****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Roman Jaworski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy FUNDACJA INTEGRACJI SPOŁECZNEJ REDITUM
Data rozpoczęcia działalności 2016-08-25
NIP 6443519224
Regon 365230071

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat m. Sosnowiec
Gmina M. Sosnowiec
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41200
Poczta Sosnowiec
Ulica ul. Ostrogórska
Numer nieruchomości 19D

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 148 - Fundacje
Kod i nazwa formy własności 215 - Własność prywatna krajowa pozostała

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY KATOWICE_WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 139 - REJESTR STOWARZYSZEŃ, INNYCH ORGANIZACJI SPOŁECZNYCH I ZAWODOWYCH, FUNDACJI ORAZ SAMODZIELNYCH PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ
Data wpisu do bazy REGON 2016-08-25
Data wpisu do rejestru ewidencji 2016-08-25
Data powstania 2016-08-25
Data rozpoczęcia działalności 2016-08-25

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
9603Z POGRZEBY I DZIAŁALNOŚĆ POKREWNA
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
4932Z DZIAŁALNOŚĆ TAKSÓWEK OSOBOWYCH
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4331Z TYNKOWANIE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.