Folia grzewcza Red Snake oraz fotowoltaika, Olsztyn


Folie grzewcze Red Snake:

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Montaż folii w 30 metrowym salonie zajmuje około 3h. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Folie grzewcze emitują podczerwień, najpierw ogrzewa wszelkie obiekty w pomieszczeniu, które wtórnie ogrzewają powietrze. Innymi słowy, czas i ilość energii wprowadzonej do systemu grzewczego jest kilkakrotnie niższa, co bezpośrednio przekłada się zarówno na rachunek za prąd jak i komfort termiczny, nawet przy niższych temperaturach


Gwarancja 25 lat.
Sterowanie z telefonu.
Brak części ruchomych - nie ma co się zepsuć.
W połączeniu z fotowoltaiką daje praktycznie zerowe rachunki za ogrzewanie i prąd.

Strona internetowa naszej firmy www.redsnake.pl - możemy tam znaleźć referencje klientów, niektóre realizacje, informacje odnośnie ogrzewania oraz fotowoltaiki jak i wiele innych ciekawych informacji.

Dużo ciekawych filmików jest zamieszczonych na youtube, wystarczy wpisać Red Snake. Można tam zobaczyć filmy z montażu, a także wypowiedzi zadowolonych klientów.
np.
https://www.youtube.com/watch?v=6XsYNFx5eCs&ab_channel=InstalacjeMarciniak
https://www.youtube.com/watch?v=0oopIApEPdE&list=PLLsC2ZgCZ-Ei3Rus2uBhPhirIGMws6viY&ab_channel=RedSnake-DarmoweOgrzewanieS%C5%82oneczne
jak i wiele innych.

Dodatkowo mamy wiele opinii i materiałów na facebooku. Tam również znajdziemy wypowiedzi inwestorów oraz informacje o naszych produktach.

Jak widać są to trzy niezależne od siebie źródła i na każdym mamy same wysokie opinie i inwestorzy są zadowoleni.

FOTOWOLTAIKA

25 lat gwarancji na uzysk
16 lat gwaracji na moduły
darmowa wycena
Pracujemy na najlepszych podzespołach
Inwertery (SolarEdge, Sofar Solar, Huawei)
Panele GreenSun full black 340W i 450W (całe czarne, najbardziej przyciągają słońce i są najbardziej estetyczne)

W razie pytań, zapraszam do kontaktu

Polska, Olsztyn
 
 


Liczba wyświetleń strony: 270