Powiedz jak możemy Ci pomóc

PSDL Eksperci Finansowi

Lublin

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nasi eksperci finansowi szybko, bezpłatnie i kompleksowo pomogą Ci w wyborze najlepszego finansowania Twoich planów.

Będziemy prowadzić Cię przez cały proces kredytowy od analizy możliwości finansowania, poprzez wszelkie formalności aż do wypłaty środków.

Zupełnie bezpłatnie porównamy dla Ciebie oferty kilkunastu banków i instytucji pożyczkowych.

W przypadku kredytów hipotecznych pomożemy w skomplikowanej procedurze kompletowania wniosków i będziemy reprezentować Cię w kontaktach z bankiem.

Branża

Obszar działania

Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

44 opinie

Pozytywna (44)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Katarzyna M. 16 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Polecam w 100%. Współpraca z Panem Maciejem to ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i pomaga załatwić wszystkie formalności tak, aby pomóc w uzyskaniu kredytu.

Damian B. 12 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do tematu i opieki klienta.

Martin G. 12 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z pomocy jaka uzyskałem od ekspertów finansowych. Bardzo polecam kontakt z Panem Maciejem jest on osoba bardzo kompetentną i fachową. Bardzo szybko pomógł mi w uzyskaniu kredytu i prowadził mnie bardzo fachowo do samego zakupu mieszkania. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam.

Izabela C. 15 lipca 2022
Pozytywna opinia

Nasza sprawę prowadził Pan Maciej bardzo konkretny i profesjonalny, doradca dostępny każdego dnia nawet w weekendy. Sprawa zakończona pozytywnie Bardzo Dziękujemy.

Edyta C. 14 lipca 2022
Pozytywna opinia

Krótko: profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę Klienta nawet po uzyskaniu kredytu (ogromny plus!), miła atmosfera. Polecam każdemu kto nie chce czuć, że jest kolejną potencjalną prowizją. We współpracy cały czas czułam, że najważniejsza jest moja sprawa.

Bożena G. 1 lipca 2022
Pozytywna opinia

Pan Maciej to bardzo życzliwy i sympatyczny człowiek. Swoim profesjonalizmem pokazał nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mogliśmy na niego liczyć z każdym nowym pomysłem i chwilą zwątpienia. Współpraca była bardzo zadowalająca. Szczerze polecamy.

Aleksandra K. 27 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecamy współpracę z Panem Maciejem Górnym - bez jego profesjonalnej, skutecznej i bardzo życzliwej pomocy uzyskanie tak sprawnie kredytu hipotecznego zapewne byłoby niemożliwe. Mieliśmy doświadczenia z różnymi doradcami kredytowymi, ale to Pan Maciej jako jedyny wzbudził od pierwszego kontaktu nasze zaufanie swoją szczegółową wiedzą na temat ofert banków, oraz trafnym rozpoznaniem naszych potrzeb. Szybkie tempo działania, otwartość na kontakt z księgowymi w celu pozyskania niezbędnych dokumentów, pełna dyspozycyjność. Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie na każdym etapie procesu kredytowego.

Halina S. 1 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam skorzystać z pomocy PSDL Eksperci Finansowi wszystkim którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny. Na każde zadane pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, a wszystkie wątpliwości znikły już na pierwszym spotkaniu. Dzięki PSDL Eksperci Finansowi udało się dość szybko uzyskać korzystny kredyt i przejść całą procedurę "bezboleśnie". Proces kredytowy był dopilnowany na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy kredytowej w banku.

Natalia F. 30 maja 2022
Pozytywna opinia

Pan Maciej z wielką cierpliwością tłumaczył wszelkie zawiłości procesu. Zawsze miły, pomocny, życzliwy, sumienny i staranny w swojej pracy, doradzał obiektywnie i zatroszczył się o wszystko. Dziękuję i polecam!

Anna B. 24 maja 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam korzystanie ze wsparcia ekspertów z PSDL, na pewno pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Zeleznik B. 20 maja 2022
Pozytywna opinia

Podobało mi się bardzo konkretne podejście do mojej sprawy i skuteczna pomoc w osiągnięciu celu.

Angelika J. 19 maja 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z doradcami z grupy psdl. Ogromna pomoc i zaangażowanie począwszy od obiektywnego zestawienia ofert banków, ale i skompletowanie potrzebnych dokumentów. Doskonały kontakt i bardzo szybkie, oraz sprawne działanie.

Agnieszka G. 18 maja 2022
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Macieja. Jest to przede wszystkim człowiek kompetentny, rzetelny, sumienny, oraz solidny w tym co robi. Świetny kontakt zarówno osobisty, telefoniczny jak i mailowy, Pan Maciej potrafił wszystko wyjaśnić prostym i zrozumiałym językiem. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i jest w stanie rozwiązać każdy problem, który pojawi się na drodze do uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dodatkowo jest bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i cierpliwą osobą z którą rozmowa to czysta przyjemność. Jest to człowiek słowny i sumiennie podchodzący do swojej pracy, wszystko załatwił bardzo starannie i profesjonalnie, oraz co najważniejsze z sukcesem Doradca godny zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu.

Magda H. 28 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Karolina jest niesamowita! Potrafi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i wybrać ofertę, która nie tylko jest super korzystna, ale i bezpieczna. Bardzo mocno polecam, osobiście korzystałam z usług nie raz, a wszystko dzięki pokazaniu mi przez Karolinę, że odpowiednia kalkulacja i rozeznanie na rynku może przynieść bardzo wiele dobrego. Bardzo profesjonalne podejście, niesamowita wiedza, duże zaangażowanie i empatia to rzeczy, które zdecydowanie wyróżniają PSDL.

Viktor B. 11 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Do pana Macieja zgłosiliśmy się z nadzieją, że pomoże nam przebrnąć żmudny i skomplikowany proces starania się o kredyt hipoteczny. Trzeba przyznać, że spełnił nasze oczekiwania w stu procentach, Pan Maciej przedstawił nam oferty dopasowane do naszych możliwości, oraz potrzeb. Odpowiadał cierpliwie na wszystkie nasze pytania, był do dyspozycji również wieczorami i w weekendy. Polecam współpracę ze względu na profesjonalne podejście, oraz przede wszystkim, wysoką skuteczność działania!

Aneta S. 5 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Pan Maciej bardzo profesjonalnie i poświęcając bardzo dużo czasu przeprowadził mnie przez proces otrzymania kredytu. Od początku do końca wszystko bardzo szczegółowo wyjaśnia, wspólnie analizuje i szuka rozwiązań. Można było z nim być w ciągłym kontakcie telefonicznym, sms oraz indywidualnym w biurze. O wszystkim na bieżąco informował i tłumaczył. Był też bardzo cierpliwy i serdeczny, a nawet odbierał osobiście z domu dokumenty i kontaktował się z developerem. Można mu w 100% zaufać! Polecam współpracę z nim, bo przy odmowie kredytu w 2 bankach i tak znalazł rozwiązanie.

Alicja B. 5 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Rzetelność, dokładność, wiarygodność. Bardzo pozytywny kontakt z Ekspertem.

Adrian R. 5 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Proces nie był szybki z winy banku, ale Pan Górny wszystko wyjaśniał i prowadził sprawę do przodu, zaoszczędził mi wiele czasu i zmartwień, absolutnie polecam współpracę z nim.

Kinga J. 5 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Wraz z mężem (w 2021 roku) staraliśmy się o kredyt hipoteczny, skorzystaliśmy z usług ekspertów PSDL. Po analizie naszych oczekiwań i możliwościach finansowych wspólnie wybraliśmy (przy 99,9% udziale PSDL) jak najlepszy dla naszych potrzeb kredyt. Pan Maciej osobiście przyjeżdżał do nas z dokumentami, które pomagał nam wypełniać. Aby zaoszczędzić nam czasu osobiście kontaktował się z naszymi księgowymi i zbierał wymagane przez bank dokumenty księgowe. Ogromne podziękowanie dla Pani Karoliny i Pana Macieja za cierpliwość i profesjonalizm. 100% skuteczności - KREDYT ZOSTAŁ PRZYZNANY!

Mateusz P. 30 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług Macieja. Mega profesjonalne podejście, możliwości kontaktu i rozwiania wątpliwości "o każdej porze dnia i nocy". Polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PSDL Eksperci Finansowi
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wojciechowska 7/213, Lublin

WWW

www.psdl.pl

Telefon

576 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/PSDLEF

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Kancelaria Finansowa Maciej Górny
Imię (pierwsze) MACIEJ
Drugie imię JAKUB
Nazwisko GÓRNY
Data rozpoczęcia działalności 2016-04-01
NIP 5262636753
Regon 141601457

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBELSKIE
Powiat Lublin
Gmina Lublin
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20704
Ulica ul. Wojciechowska
Numer nieruchomości 7
Numer lokalu 213

Kontakt

Email maciej@psdl.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-03-25
Data powstania 2016-03-25
Data rozpoczęcia działalności 2016-04-01
Data wznowienia działalności 2017-09-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
4711Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
4719Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4725Z SPRZEDAŻ DETALICZNA NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH I BEZALKOHOLOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4726Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TYTONIOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4729Z SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
5610A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
5621Z PRZYGOTOWYWANIE I DOSTARCZANIE ŻYWNOŚCI DLA ODBIORCÓW ZEWNĘTRZNYCH (KATERING)
5629Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA
5630Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW
5813Z WYDAWANIE GAZET
5814Z WYDAWANIE CZASOPISM I POZOSTAŁYCH PERIODYKÓW
5819Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA
5829Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO OPROGRAMOWANIA
5911Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH
5912Z DZIAŁALNOŚĆ POSTPRODUKCYJNA ZWIĄZANA Z FILMAMI, NAGRANIAMI WIDEO I PROGRAMAMI TELEWIZYJNYMI
5913Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DYSTRYBUCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH
5914Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PROJEKCJĄ FILMÓW
5920Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE NAGRAŃ DŹWIĘKOWYCH I MUZYCZNYCH
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
6391Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI INFORMACYJNYCH
6399Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7312A POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY CZASU I MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W RADIO I TELEWIZJI
7312B POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH DRUKOWANYCH
7312C POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH (INTERNET)
7312D POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W POZOSTAŁYCH MEDIACH
7320Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
9001Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
9002Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA WYSTAWIANIE PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
9003Z ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA
9004Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW KULTURALNYCH
9200Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI
9311Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW SPORTOWYCH
9313Z DZIAŁALNOŚĆ OBIEKTÓW SŁUŻĄCYCH POPRAWIE KONDYCJI FIZYCZNEJ
9319Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM
9321Z DZIAŁALNOŚĆ WESOŁYCH MIASTECZEK I PARKÓW ROZRYWKI
9604Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.