Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski Kielce - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski

O specjaliście

Poradnia kardiologiczna prowadzona przez fachowego specjalistę, który od 32 lat pomaga pacjentom w przeróżnych przypadłościach zdrowotnych (po największej części powiązanych z dokuczliwościami kardiologicznymi). Znajdujemy się w Kielcach - gorąco zapraszamy do kontaktu oraz umówienia wizyty.
W ofercie:
Kłopoty z sercem? Nadciśnienie tętnicze bądź inne kłopoty z układem krwionośnym? Zatem nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z pomocy specjalisty - poradnia kardiologiczna z Kielc to perfekcyjne miejsce, do którego powinieneś się zgłosić. Gwarantujemy doświadczenie, nowoczesny sprzęt i fachową opiekę.

Branża

Wykonawcy pozostali

Obszar działania

Świętokrzyskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Prywatne Gabinety Kardiologiczne dr n. med. Janusz Sielski
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ściegiennego 40, Kielce

Telefon

728****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Janusz Sielski