Profeska Wieśka - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Profeska Wieśka nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Profeska Wieśka

3

O specjaliście

Działalnością remontowo budowlaną zajmuję się od 2003 roku , większość czasu na terenie Anglii. Specjalizuję się dobudówkami, budową domów stan surowy, jak również wykończeniami i remontami wnętrz. Kuchnie, łazienki, karton gipsy, szpachlowanie, malowanie, podłogi, oraz wiele innych. Działam na terenie Krakowa, Bochni i okolic.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

9 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marek B. 16 listopada 2020
Do wykonania remont łazienki 3.2m², Wieliczka
Pozytywna opinia

Zlecenie wykonane profesjonalnie i szybko. Łazienka wyremontowana tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Pan Wiesław wykonał prace starannie, nie odmówił, gdy poprosiliśmy o dodatkowe czynności. Rzetelna wycena przed podjęciem zlecenia pozwoliła nam odpowiednio zaplanować fundusze, a wsparcie merytoryczne, które otrzymaliśmy od Pana Wiesława i dobre rady sprawiły, że wszystko odbyło się bez przykrych niespodzianek. Zdecydowanie polecam usługi Pana Wiesława, z cala pewnością zwrócę się po pomoc, gdy zajdzie taka potrzeba. Załączam zdjęcia, ukazujące efekt pracy Pana Wiesława - zagracona pralnia stała się przytulną łazienką.

Witold W. Stary Wiśnicz, 7 kwietnia 2019
Poszukuję ekipy do remontu, 21-40m2, Stary Wiśnicz
Pozytywna opinia

Tomasz Z. 25 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Płytki położone starannie i bardzo szybko, wszystko zgodnie z umową. Dodatkowo zabudowa kuchenna pięknie wykonana. Żona jest zachwycona. Polecam współpracę z p.Wiesławem.

Anna N. 21 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Pan Wiesław Żukrowski prowadzący działalność pod nazwą "Wiesio budowa" wykonywał dla naszej Rodziny rozbudowę-poszerzenie naszego domu parter+piętro. Wszystkie powierzone prace były wykonywane terminowo, zgodnie ze sztuką budowlaną z zachowaniem estetyki otoczenia w trakcie prowadzonych prac. Profesjonalizm i fachowa wiedza, to cechy wyróżniające tę firmę na rynku budowlanym, dlatego też nadal z nią utrzymujemy kontakt i polecamy naszym znajomym. Zachęcamy bo firma jest godna polecenia.

Katarzyna Ż. 21 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Pan Wiesio to profesjonalista, dba o detale wykończenia i o jakoś użytych produktów. W każdej chwili mogłam liczyć na jego doświadczenie i wiedzę w zakresie remontów. Miałam mieszkanie deweloperskie i plan łazienki. Pan Wiesio idealnie wykończył łazienkę w najdrobniejszych detalach. Polecam Pana Wiesia w 100%!

Edyta S. 20 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Świetny fachowiec. Doskonale zna się na tym co robi! Potrafi rozplanować, zaprojektować, zmierzyć, poskręcać wszystkie meble kuchenne i nie tylko kuchenne (wszelkiego rodzaju szafy, komody, półki itp.). Montuje sprzęt kuchenny i łazienkowy. Profesjonalnie kładzie płytki (kuchnia, łazienka, schody, balkony), a także panele. Zajmuje się też przeróbkami wewnątrz (np. regipsy, podwieszane sufity z oświetleniem, malowanie), a także na zewnątrz (przybudówki, schody). Fachowiec godny polecenia!

Wioletta T. 20 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Remont kuchni - bardzo szybkie i fachowe wykonanie, szczerze polecam.

Dominik S. 19 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Świetny planista i realizator potrafi zaprojektować i wykonać meble do kuchni świetnie kładzie płytki bardzo solidny i staranny w wykonaniu pracy, dbający o wszelkie detale i jakość. Potrafi się zająć kompleksowym remontem czy budową domu lub przybudówek.

Jarosław D. 19 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry fachowiec. Czysto, dokładnie, szybko. Profesjonalizm w każdym detalu, polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Profeska Wieśka

Powiązane produkty i usługi: Domy drewnianeProjekty domów z bali

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bochnia, 37A, Bochnia

Telefon

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Profeska Wieśka Wiesław Żukrowski
Imię (pierwsze) WIESŁAW
Drugie imię JANUSZ
Nazwisko ŻUKROWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2019-04-17
NIP 8681343307
Regon 850535220

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat bocheński
Gmina Bochnia
Miejscowość Bochnia
Kod pocztowy 32700
Poczta Bochnia
Ulica ul. Podedworze
Numer nieruchomości 37A

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-04-17
Data powstania 2019-04-17
Data rozpoczęcia działalności 2019-04-17

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
Przeważające PKD
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.