Powiedz jak możemy Ci pomóc

PROFERTO - kredyt hipoteczny

Gdynia

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

O kredytach wiemy wszystko. Od 15 lat bezpłatnie pomagamy Polakom uzyskać kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyty firmowe i leasing. Posiadamy tysiące zadowolonych Klientów. Dzięki temu doskonale znamy się z doradcami i pracownikami w bankach. Wiemy, gdzie się udać, żeby wynegocjować niższą cenę kredytu, wiemy jak uzyskać lepsze warunki kredytowania, lub w razie potrzeby przyspieszyć procedurę. Pracując na co dzień z deweloperami i biurami nieruchomości, które bardzo chętnie powierzają nam opiekę nad swoimi Klientami, wyręczamy Was w wielu czasochłonnych formalnościach. Jeśli potrzeba, możemy pomóc w negocjacjach. Posiadając specjalistyczny zestaw narzędzi, wśród których jest profesjonalny kalkulator zdolności kredytowej, jesteśmy w stanie dokładnie określić możliwości finansowe naszych Klientów, zanim jeszcze podejmą jakąkolwiek decyzję.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

26 opinii

5 5
(26)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Aleksandra K. 9 maja 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Anna Ż. 27 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, pomoc w przygotowaniu wniosku, oraz skuteczność w działaniu.

Ania B. 22 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Korzystaliśmy z usług Pana Krzysztofa i bardzo polecamy. Fachowo nam doradzał na każdym kroku, a mimo, że transakcja trochę się przeciągała, nie pozostawił nas bez wsparcia. Był bardzo pomocny w wielu aspektach związanych z kredytem: od przedstawiana kilkunastu symulacji kredytowych, po znalezienie rzeczoznawcy, uczestniczenie przy podpisaniu umowy kredytowej, itd. Dostępny o każdej porze i gotowy by udzielić wszystkich niezbędnych odpowiedzi.

Katarzyna L. 20 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa klienta, szybko i solidnie, polecam.

Mariusz R. 20 kwietnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze przebiegła współpraca z Panem Krzysztofem, wszelkie dane i analizy które interesowały mnie miałem zrealizowane w szybkim tempie i przede wszystkim pan Krzysztof był pomocny i dostępny w każdej chwili jeśli miałem jakieś pytania i wątpliwości i za to chciałbym bardzo podziękować.

Michał Ś. 29 listopada 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Agnieszka pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania od dewelopera. Pełny profesjonalizm w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i wypełnieniu wniosków bankowych. Pomoc w wybraniu najkorzystniejszej oferty. Bardzo dobry kontakt i elastyczność w ustalaniu terminów spotkań. Polecam.

Pawel S. 25 listopada 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Proferto. Zdecydowanie ułatwia i przyspiesza otrzymanie kredytu. P. Krzysztof to bardzo miły i pomocny doradca.

Marta K. 18 sierpnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Proferto. Wsparcie merytoryczne przez cały etap kredytowy, wszystko wyjaśniane krok po kroku. Po uzyskaniu kredytu Pan Krzysztof jest nadal przy telefonie i pomaga przy rozliczeniu kolejnych transz. Polecam!

Tomasz T. 4 czerwca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zgłosiliśmy się z polecenia do firmy Profeto, zaopiekował się nami P. Krzysztof, poprowadził nasz wniosek o kredyt hipoteczny do końca, wszystko sprawnie załatwiał, profesjonalista jakich mało, każdemu będę go polecał. Pozdrawiam.

Karol K. 12 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzeczowa odpowiedź na każde pytanie. Sprawne i szybkie załatwianie formalności związanych z wnioskiem. Bardzo polecam współpracę z Panem Krzysztofem.

Marcin W. 11 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo podobał mi się bezpośredni kontakt z Panem Sławkiem jak również z pracownikami firmy . Bardzo wysoki poziom obsługi . Raportowanie o statusie projektu wdrożeniowego każdego dnia , zawsze o tej samej godzinie . Dlatego nasze wspólne przedsięwzięcie przebiegło bez najmniejszych zakłóceń i perypetii . Polecam Wszystkim zainteresowanym w branży firmę Proferto Sp. z o.o. W niedługim czasie przygotowujemy się do wdrożenia kolejnego projektu , z pewnością również w tym przypadku skorzystam z współpracy tej Firmy , Marcin Wachulewicz

Andrzej W. 10 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpracę oceniam pozytywnie, począwszy od przejrzystego przedstawienia ofert kredytowych, poprzez sprawne skompletowanie dokumentów, szybkie złożenie wniosków i w efekcie otrzymanie 3 pozytywnych decyzji kredytowych. Cenne też okazały się wskazówki przy zebraniu dokumentów po podpisaniu umowy kredytowej, co doprowadziło do szybkiej wypłaty kredytu.

Kamil M. 10 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

To już drugi raz, gdy korzystam z usług Pana Sławomira z Proferto Gdynia. Pierwszy był kredyt na zakup samochodu, teraz kredyt hipoteczny. Po analizie tego co chcę kupić i moich zarobków, otrzymałem najbardziej mnie ciekawiącą informację - jaka jest moja zdolność kredytowa. Potem zrobił dla mnie interesujący mnie ranking kredytów hipotecznych, na podstawie którego dokonałem wyboru. Od samego początku, przez cały proces złożenia dla mnie wniosków miałem przekonanie, że wiem wszystko to co powinienem i co jest dla mnie istotne. Polecam, bo warto wspomóc się sprawdzonym doradcą kredytowym z doświadczeniem.

Adrian G. 8 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna i mila obsługa. Wszystko wytłumaczone i jasne.

Łukasz D. 7 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełne wsparcie, cierpliwe wyjaśnianie wszelkich zawiłości w prosty sposób. Atrakcyjna oferta i wybór banków.

Władysław S. 23 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma mocno zaangażowana w sprawę klienta, nawet już po zakończeniu sprawy.

Daniel K. 22 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Krzysztofem Bontal była wzorcowa. Pełne zaangażowanie, wiedza merytoryczna oraz przyjazne nastawienie do Klienta, to są powody, dla których moja ocena jest maksymalna.

Ewelina B. 21 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Stały kontakt z doradcą, profesjonalizm i przyjemna atmosfera podczas rozmów. W pełni polecam!

Mateusz R. 21 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, bardzo szybkie załatwienie spraw związanych z kredytem, wytłumaczenie krok po kroku każdej zawiłości związanej z kredytem.

Marcin S. 20 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie. Pana Krzysztofa cechuje ogromne doświadczenie, profesjonalne podejście oraz fajny przekaz w miłej i otwartej atmosferze. Najpierw rzetelna ocena zdolności kredytowej, następnie przedstawienie kilku propozycji, przygotowanie umowy kredytu i umówienie spotkania w banku w celu podpisu dokumentów. Na każdym etapie informacje przekazywane na bieżąco. Duże podziękowania i ukłony za pomoc.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PROFERTO - kredyt hipoteczny
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Refinansowanie Kredytu

Warmińsko-mazurskie - Olsztyn

Kredyt refinansowy na spłatę innego kredytu hipotecznego

Kredyt Hipoteczny Sopot

Pomorskie - Sopot

Kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego mieszkania lub domu

Kredyt Hipoteczny Gdańsk

Pomorskie - Gdańsk

Kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego mieszkania lub domu

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Śląska, 53a/207, 81-000 Gdynia

WWW

www.proferto.pl

Telefon

668 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/profertoplgdynia

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PROFERTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2020-11-20
NIP 5862362005
Regon 387549269

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdynia
Gmina Gdynia
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81304
Poczta Gdynia
Ulica ul. Śląska
Numer nieruchomości 53A

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2020-11-20
Data wpisu do rejestru ewidencji 2020-11-20
Data powstania 2020-11-20
Data rozpoczęcia działalności 2020-11-20

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
Przeważające PKD
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
6491Z LEASING FINANSOWY
6492Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.