NAKŁADKA VISCO LATEKS LATO/ZIMA 160x200 cm, Trzcinica


Materac nawierzchniowy, dwustronny lato-zima. Polecany dla osób lubiących spać na miękkim podłożu.

Cechy produktu:

Wysokość: 7cm
Twardość: H2 (miękki)

Właściwości:

antyalergiczny
antygrzybiczny
lato/zima
pamięć kształtu
materiał pikowany
zdejmowany pokrowiec
BUDOWA MATERACA:

1. Pianka termoelastyczna Visco -MEMORY (strona ZIMA 3cm- oddaje ciepło) Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.

2. Pianka lateksowa (strona LATO 2cm) Porowata struktura lateksu ułatwia przepływ powietrza powstrzymując pocenie się i rozwój bakterii. Ma właściwości przeciwgrzybicze. Materiał jest miękki i sprężysty, dzięki czemu niezależnie od tego w jakiej pozycji śpimy: na boku, na wznak czy też na brzuchu nasz kręgosłup układa się odpowiednio. Gwarantuje to prawidłowe rozluźnienie mięśni podczas snu (pomaga efektywniej wypocząć). Doskonale amortyzuje ruchy śpiącego partnera , likwidując zjawisko "bujania się" osoby śpiącej obok. Lateks jest wyjątkowo odporny na deformację (wgniatanie) nie traci swych właściwości z biegiem lat.

3. POKROWIEC GŁADKI (1-2 cm) Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny w kształcie litery L ,ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

4. GUMY MOCUJĄCE - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się.Zastosowanie
w profilaktyce schorzeń kręgosłupa
w profilaktyce schorzeń reumatycznych
w profilaktyce odleżynowej ( przeciwodleżynowy )
przy bezsenności
dla alergików ( wkład przeciw roztoczom i antybakteryjny
dla osób obłożnie chorych
dla pacjentów po zabiegach operacyjnych narządów ruchu

Nakładka polecana jest również na materace dziecięce. Można ją użytkować obustronnie. Jest bardzo wytrzymała i odporna na odkształcenia
Nakładka jest bardzo trwała, nie ulega deformacji z biegiem czasu.

Pianka Visco jak i Lateks zachowuje swoje właściwości nawet przez 10 lat użytkowania!


Nakładkę można złożyć bądź zrolować dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 308