NAKŁADKA VISCO KOKOS H3 90x200 cm, Trzcinica


Kurier DHL +25 zł./ za pobraniem +35 zł.

Materac nawierzchniowy z warstwą kokosu i pianką Visco- Idealne połączenie, które gwarantuje doskonały komfort snu- zwiększy komfort spania na nierównych i niewygodnych wersalkach, narożnikach, materacach.

Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
antygrzybiczny
kokos
materac dwustronny
materac ortopedyczny
materiał pikowany
pamięć kształtu
zdejmowany pokrowiec

BUDOWA NAKŁADKI:
1. PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO - MEMORY Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.

2. MATA KOKOSOWA (1200g/m²) zapobiega powstawaniu odleżyn, wchłania i absorbuje wodę oraz pot. Posiada właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Jest to materiał niezwykle przewiewny. Nadaje odpowiedni stopień twardości materacowi. Mata kokosowa jest bardzo trwała, zabezpiecza i utrwala wkład materaca.

Kokos niweluje wszelkie nierówności. Sprężyny, guziki, łączenia na starych wersalkach są niewyczuwalne.
3. POKROWIEC GŁADKI (1-2 cm) Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny w kształcie litery L ,ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

4. GUMY MOCUJĄCE - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się.Polecana dla osób, które chcą polepszyć właściwości swojego obecnego materaca (reguluje twardość materaca) lub zwiększyć komfort spania na nierównych i niewygodnych wersalkach, narożnikach.

Nakładka jest bardzo trwała, nie ulega deformacji z biegiem czasu.

Pianka Visco zachowuje swoje właściwości nawet przez 10 lat użytkowania.

Nakładkę można złożyć bądź zrolować dzięki czemu zajmuje mało miejsca.

Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 385