NAKŁADKA UTWARDZAJĄCA 2x KOKOS TWARDA 160x200 cm, Trzcinica


Nakładka utwardzająca na materac z podwójnej warstwy KOKOSU z pokrowcem

antyalergiczny,
antygrzybiczny,
zdejmowany pokrowiec
Cechy produktu:

Wysokość: 4 cm
Twardość: H4

UDOWA NAKŁADKI:

MATA KOKOSOWA (2 x 1300g/m²) ma liczne właściwości poprawiające jakość snu. Jest bardzo trwała i w 100% naturalna. Posiada właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne, dlatego bardzo często stosuje się ją w produktach dla dzieci.

Trudno przecenić jej właściwości zdrowotne. Zastosowana w materacach jako warstwa zewnętrzna zapobiega powstawaniu odleżyn.

Mata kokosowa chroni także nasz organizm przed negatywnym oddziaływaniem cieków wodnych.

Wchłania i absorbuje wodę oraz pot, zapobiegając tym samym powstawaniu przykrego zapachu.

Jest to materiał niezwykle przewiewny, jego struktura zapewnia dobrą wentylację. Nadaje odpowiedni stopień twardości materacowi.

Mata kokosowa jest bardzo trwała, zabezpiecza i utrwala wkład materaca. Można ją również stosować na różnych podłożach wyrównując tym samym wszelkie niedoskonałości .

KOKOS NIWELUJE WSZELKIE NIERÓWNOŚCI. SPRĘŻYNY, GUZIKI, ŁĄCZENIA NA STARYCH WERSALKACH SĄ NIEWYCZUWALNE.

POKROWIEC STANDARDOWY (1-2cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu.

Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 30oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.

Na rogach nakładki znajdują się gumy do nałożenia na materac/wersalkę, które zapobiegają jej przemieszczaniu się podczas snu.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 293