NAKŁADKA PIANKA TWARDA H3 120x200 cm, Trzcinica


Cena do uzgodnienia

rosty sposób na zdrowy sen

Cechy produktu:
Wysokość nakładki 6 cm
Twardość: H3

Właściwości:

Antyalergiczny,
Antygrzybiczny,
Materiał gładki,
Zdejmowany pokrowiec

NAKŁADKA ZMIĘKCZAJĄCA z PIANKI POLIURETANOWEJ Z POKROWCEM

BUDOWA MATERACA:

1. PIANKA POLIURETANOWA (5 cm) najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. POKROWIEC STANDARDOWY (1-2cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 30oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.Nakładka daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, zapewnia wysoki komfort snu.

Polecana dla osób, które chcą polepszyć właściwości swojego obecnego materaca (reguluje jego twardość ) lub zwiększyć komfort spania na nierównych i niewygodnych wersalkach czy narożnikach.

Nadaje się również do spania na podłodze.

Idealna dla osób lubiących spać na miękkim podłożu.

Nakładka jest elastyczna i sprężysta.

Nakładka ochroni Twój materac przed zabrudzeniami oraz podwyższy materac jeśli jest za niski. Nakładkę można złożyć bądź zrolować, dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 106