NAKŁADKA NA MATERAC TOPPER ecoPUR 7 STREF H3 180x200 cm, Trzcinica


Cena do uzgodnienia

Wysyłka DHL +25 zł. / za pobraniem +35 zł.

Materac nawierzchniowy pianka ecoPUR 7 STREF
7-strefowe rowki zapewniają pełne wsparcie i masaż wszystkim 7 strefom twojego ciała!


Cechy produktu:
Wysokość: 5 cm
Twardość: H3 (średnio twardy)
Właściwości:
antyalergiczny
antygrzybiczny
zdejmowany pokrowiec
łatwy w transporcie i przechowywaniu

1.Pianka ecoPUR z 7 strefami podparcia (High Resiliense Foam) (6cm) pianka posiada niejednorodną budowę komórkową, która zwiększa sprężystość i żywotność produktu. Idealnie dopasowuje się do ciała i stanowi doskonałe podparcie dla każdej jego części. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. Pokrowiec pikowany z serii GOLD - wysoka gramatura (mięsisty, powyżej 350g) oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Pikowane wzory podnoszą walory estetyczne pokrowca. Tkanina ma w składzie 30% wiskozy, która jest pozyskiwana z celulozy, z różnych rodzajów drzew, dzięki czemu jest ona niezwykle przewiewna i przyjazna dla skóry. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

3. Gumy mocujące - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się

Nakładka daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa. Układ stref sprawia, że materac gwarantuje odpowiednią wygodę podczas snu, znakomicie dopasowuje się do anatomii ludzkiego ciała.
Specjalnie wyprofilowana pianka umożliwia swobodny przepływ powietrza.

Nakładka jest idealnym rozwiązaniem gdy chcesz aby materac służył Ci przez długie lata. Chroni materac przed zabrudzeniem, poprawia jego właściwości i podnosi komfort snu.

Dla osób które chcą polepszyć właściwości swojego obecnego materaca (reguluje twardość materaca) lub zwiększyć komfort spania na nierównych i niewygodnych wersalkach, narożnikach.

Nakładkę można złożyć bądź zrolować, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.
Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 213