Nakładka na materac pianka VISCO 7cm toper 200x220 cm, Trzcinica


Cena do uzgodnienia

Kurier DHL +25 zł/ za porbaniem +35 zł.

Wysokość: 7 cm
Twardość: H2,5 (średnio twarda)
dwustronny
antyalergiczny
antygrzybiczny
zdejmowany pokrowiec
ortopedyczny
pamięć kształtu
łatwy w transporcie i przechowywaniu

BUDOWA MATERACA:

1. Pianka ecoPUR o podwyższonej wytrzymałości i elastycznośc - Pianka najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii. Pianka ta w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się większą elastycznością, która znacznie podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności. Pianka idealnie wyrównuje powierzchnię spania - Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek/narożników.

2. Pianka termoelastyczna visco- memory - Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.

3. POKROWIEC PIKOWANY z serii GOLD - wysoka gramatura (powyżej 350g) oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Pikowane wzory podnoszą walory estetyczne pokrowca. Tkanina ma w składzie 30% wiskozy, która jest pozyskiwana z celulozy, z różnych rodzajów drzew, dzięki czemu jest ona niezwykle przewiewna i przyjazna dla skóry. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

4. GUMY MOCUJĄCE - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się.

Połączenie komponentów, które zastosowano w nakładce daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa.

Pianka ecopur idealnie wyrównuje powierzchnię spania, a dodatkowa warstwa pianki visco niweluje wszelkie uciski w okolicach bioder czy karku.

Jest to produkt odpowiedni dla osób mających problemy z układem krążenia, często wybudzających się w nocy oraz dla osób cierpiących z powodu drętwiejących we śnie kończyn.

Nakładka jest sprężysta, a jednocześnie daje odczucie miękkości.


Zastosowanie:

w profilaktyce schorzeń kręgosłupa
w profilaktyce schorzeń reumatycznych
w profilaktyce odleżynowej (przeciwodleżynowy)
przy bezsenności
dla alergików ( wkład przeciw roztoczom i antybakteryjny)
dla osób obłożnie chorych
dla pacjentów po zabiegach operacyjnych narządów ruchu

Nakładka polecana jest również na materace dziecięce, można ją użytkować obustronnie.

Jest niezwykle wytrzymała i odporna na odkształcenia.

Nakładka jest bardzo trwała, nie ulega deformacji z biegiem czasu.

Pianka visco zachowuje swoje właściwości nawet przez 10 lat użytkowania!

Nakładkę można złożyć bądź zrolować dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek/narożników.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 108