NAKŁADKA NA MATERAC PIANKA H2 MIĘKKA 90x200 - dostępne wiele rozmiarów, Trzcinica


Cena do uzgodnienia

Dostawa DHL +25 zł. / Za pobraniem +35 zł.

Materac nawierzchniowy - ZMIĘKCZAJĄCY polecany dla osób lubiących spać na miękkim podłożu.

Informacje dodatkowe:
Wysokość 4 cm
antyalergiczny
antygrzybiczny
lato/zima
materac jednostronny
materac ortopedyczny
materiał gładki
materiał pikowany
pianka poliuretanowa T30
zdejmowany pokrowiec

BUDOWA MATERACA:


1. PIANKA ecoPUR o gęstości T30 - bardzo gęsta, najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. POKROWIEC PIKOWANY z serii GOLD - wysoka gramatura (powyżej 350g) oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Pikowane wzory podnoszą walory estetyczne pokrowca. Tkanina ma w składzie 30% wiskozy, która jest pozyskiwana z celulozy, z różnych rodzajów drzew, dzięki czemu jest ona niezwykle przewiewna i przyjazna dla skóry. Wszyty zamek błyskawiczny, w kształcie litery L, ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

3. GUMY MOCUJĄCE - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się.
Jeśli masz twardy materac/narożnik/wersalkę to ta nakładka z pewnością rozmiękczy powierzchnię spania- odpręży kręgosłup i stawy.

Nakładka daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, zapewnia wysoki komfort snu. Polecana dla osób, które chcą polepszyć właściwości swojego obecnego materaca (reguluje twardość materaca) lub zwiększyć komfort spania na nierównych i niewygodnych wersalkach, narożnikach.

Idealna dla osób lubiących spać na miękkim podłożu. Nakładka jest elastyczna i sprężysta.

Nakładka ochroni Twój materac przed zabrudzeniami oraz podwyższy materac jeśli jest za niski.

Nakładkę można złożyć bądź zrolować, dzięki czemu zajmuje mało miejsca -jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 162