NAKŁADKA NA MATERAC LATEKS + HR H2,5 80x200 cm, Trzcinica


Dostępne wiele rozmiarów.
Cechy produktu:
Wysokość: 6-7 cm

Twardość H2/H3 ( średnio twardy)

Właściwości:

dwustronny
antyalergiczny
antygrzybiczny
ortopedyczny
zdejmowany pokrowiec
łatwy w transporcie i przechowywaniu

BUDOWA MATERACA:

1. Pianka wysokoelastyczna HR (High Resiliense Foam) (3 cm) jedna z bardziej ekologicznych wersji pianek. Tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Jest to pianka zbudowana z milionów pęcherzyków, dzięki którym idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa, w odróżnieniu od standardowej pianki poliuretanowej.

2. Pianka lateksowa (2 cm) Jest to materiał, który doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i pomaga efektywniej wypocząć. Porowata struktura lateksu ułatwia przepływ powietrza powstrzymując pocenie się i rozwój bakterii. Doskonale amortyzuje ruchy śpiącego partnera , likwidując zjawisko "bujania się" osoby śpiącej obok. Lateks jest wyjątkowo odporny na deformację (wgniatanie) nie traci swych właściwości z biegiem lat.

Materac jest elastyczny i sprężysty - idealny dla dzieci i osób lubiących spać na powierzchni i średnio twardej.

3. Pokrowiec gładki (1-2 cm) Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny w kształcie litery L ,ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

4. GUMY MOCUJĄCE - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się.

Połączenie komponentów, które zastosowano w nakładce daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa.

Nakładka dobrze wyrównuje powierzchnię spania i niweluje wszelkie uciski w okolicach bioder czy karku.

Materace wypełnione pianką lateksową cechują się elastycznością i trwałością.

Pianka lateksowa świetnie podpiera kręgosłup, a dzięki specyficznym właściwościom jest idealnym rozwiązaniem dla alergików.

Materac bardzo elastyczny, dla osób lubiących spać na podłożu średnio-twardym.

Materac można użytkować obustronnie.

Obracanie materaca przedłuży jego żywotność. Jest on bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 305