MATERAC VISCO KOKOS 7 STREF H3/H4 160x200 cm, Trzcinica


Cena do uzgodnienia

Materac o dwóch twardościach H3/H4,połączenie 7-strefowej pianki HR, termoelastycznej Visco i Kokosu
MATERAC DWUSTRONNY, TWARDOŚĆ MOŻNA DOSTOSOWAĆ DO WŁASNYCH POTRZEB.


Cechy produktu:
Wysokość: 20 cm
Twardość: H3/H4

Właściwości:
antyalergiczny
antygrzybiczny,
lato/zima,
materac ortopedyczny,
pamięć kształtu,
zdejmowany pokrowiec

BUDOWA MATERACA:


1. 7-STREFOWA PROFILOWANA PIANKA HR (H3) (4cm) - Tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Dzięki swej budowie zapewnia idealne dopasowanie materaca do kształtu ciała, odprężając kręgosłup i stawy. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa, w odróżnieniu od standardowej pianki poliuretanowej.


2.PIANKA ecoPUR (10cm) Najnowszej generacji, jedna z bardziej ekologicznych pianek, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia- idealna baza pod materac.. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.


3. MATA KOKOSOWA (1200g/m²) zapobiega powstawaniu odleżyn, wchłania i absorbuje wodę oraz pot. Posiada właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Jest to materiał niezwykle przewiewny, poprawia wentylację i zwiększa twardość materaca do H4.


4.PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO- MEMORY (3cm) Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.


5.POKROWIEC GŁADKI (1-2 cm) Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie


TYLKO TERAZ PROMOCJA ! Dla pierwszych 100 osób pokrowiec pikowany zamiast gładkiego GRATIS!POKROWIEC PIKOWANY Materiał pikowany obustronnie włóknem klimatyzującym. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on przyjemny w dotyku i bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.
Materac posiada dwie twardości: z jednej strony H3( średnio-twardy, HR 7stref) z drugiej H4 (twardy, kokos+visco) , dzięki czemu staje się bardzo uniwersalny- możemy dostosować twardość powierzchni do własnych potrzeb.

Materac jest twardy ale mimo tego, dzięki użytej warstwie pianki HR i Visco idealnie dopasowuje się do ciała. Pianka delikatnie zmiękcza górną powierzchnię tak aby ułożyć kręgosłup w odpowiedniej pozycji - nie mamy efektu spania jak na podłodze.

Budowa materaca pozwala na idealnie dopasowanie kręgosłupa, bez względu na wybór twardości do spania.

Materac zapewnia wysoki komfort snu, a przez prawidłowe podparcie kręgosłupa wstaniemy wypoczęci jak nigdy przedtem.

To produkt odpowiedni również dla osób cierpiących na problemy z alergią.

Materac można użytkować obustronnie, co znacznie przedłuży jego żywotność.

Przez zastosowane w materacu komponenty możemy być pewni, że jest on bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 89