MATERAC NAWIERZCHNIOWY VISCO PROMO 4 cm, Trzcinica


Cena do uzgodnienia

Kurier +25 zł / za pobraniem +35 zł.

Cechy produktu:
Wysokość: do wyboru 4/6/8cm
Twardość: H2 (miękki)
Właściwosci:
antyalergiczny
antygrzybiczny
pamięć kształtu
zdejmowany pokrowiec

BUDOWA NAKŁADKI:

1. PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO - MEMORY Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.

2. POKROWIEC PIKOWANY z serii GOLD - wysoka gramatura (powyżej 350g) oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Pikowane wzory podnoszą walory estetyczne pokrowca. Tkanina ma w składzie 30% wiskozy, która jest pozyskiwana z celulozy, z różnych rodzajów drzew, dzięki czemu jest ona niezwykle przewiewna i przyjazna dla skóry. Wszyty zamek błyskawiczny, w kształcie litery L, ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

3. GUMY MOCUJĄCE - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się.
PIANKA VISCO ŚWIETNIE DZIAŁA JAKO WYRÓWNANIE I ZMIĘKCZENIE MATERACA GŁÓWNEGO, KTÓRY JEST ZBYT TWARDY.

NAKŁADKA DAJE PRAWIDŁOWE PODPARCIE DLA KRĘGOSŁUPA. NIWELUJE WSZELKIE UCISKI W OKOLICACH BIODER CZY KARKU.

JEST ODPOWIEDNIA DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY Z UKŁADEM KRĄŻENIA, CZĘSTO WYBUDZAJĄCYCH SIĘ W NOCY ORAZ DLA OSÓB CIERPIĄCYCH Z POWODU DRĘTWIEJĄCYCH WE ŚNIE KOŃCZYN.

Nakładka jest bardzo trwała, nie ulega deformacji z biegiem czasu.
Pianka Visco zachowuje swoje właściwości nawet przez 10 lat użytkowania
Nakładkę można złożyć bądź zrolować dzięki czemu zajmuje mało miejsca.
Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 100