MATERAC DWIE TWARDOŚCI H2/H3 12 cm 90x200 cm, Trzcinica


Materac dwustronny, twardość można dostosować do własnych potrzeb, Jedna strona została stworzona jako miękka, a druga twarda.

Cechy produkty:
Wysokość: do wyboru 12cm lub 17cm
materac dwustronny
twardość: H2 (miękki) / H3 (średnio twardy)
antyalergiczny
antygrzybiczny
ortopedyczny
zdejmowany pokrowiec

Materac z pianki najnowszej generacji eco PUR oraz pianki HR - nowoczesny sposób na zdrowy sen.BUDOWA MATERACA:


1. Pianka ecoPUR o gęstości T30 (5 cm lub 10cm) H3 (strona średnio-twarda) najnowszej generacji, jedna z bardziej ekologicznych pianek, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. Pianka wysokoelastyczna HR (High Resiliense Foam) (H2) (5cm) (strona miękka) jedna z bardziej ekologicznych wersji pianek. Tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Jest to pianka zbudowana z milionów pęcherzyków, dzięki którym idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa.


3. Pokrowiec Standard (1-2 cm) Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny w kształcie litery L ,ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.
Materac posiada dwie twardości: z jednej strony H3( średnio-twardy, ecoPUR), z drugiej H2 (High Resiliense Foam ) , dzięki czemu staje się bardzo uniwersalny , możemy go dopasować do własnych potrzeb.

Materac powinien być indywidualnie dobrany do budowy ciała tak, by było odpowiednio podparte, a kręgosłup w każdej pozycji przybierał naturalne krzywizny. Kupując przez internet ciężko dobrać prawidłową twardość dlatego najlepiej sprawdzi się materac dwustronny o różnych twardościach. Materac możemy ułożyć wedle swoich upodobań.

Materac daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa , zapewnia wysoki komfort snu.

Materac należy użytkować obustronnie. Obracanie materaca przedłuży jego żywotność.

Jest on bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 143