MATERAC DLA DZIECKA PUR LATEKS H2 H3 JUNIOR 70x180 cm, Trzcinica


Materac piankowy z serii JUNIOR -połączenie pianki ecoPUR z warstwą pianki LATEKSOWEJ
Wysokość: 11-12cm
Twardość: H2/H3 (średnio-twardy)
antyalergiczny
antygrzybiczny
ortopedyczny
materiał pikowany
zdejmowany pokrowiec

BUDOWA MATERACA:

1.PIANKA ecoPUR - (7cm) gęsta, najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. PIANKA LATEKSOWA PERFOROWANA (3cm) Jest to materiał, który doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i pomaga efektywniej wypocząć. Porowata struktura lateksu ułatwia przepływ powietrza powstrzymując pocenie się i rozwój bakterii. Lateks jest wyjątkowo odporny na deformację (wgniatanie) nie traci swych właściwości z biegiem lat.

Materac jest elastyczny i sprężysty.

3. POKROWIEC GŁADKI (1-2 cm) Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny w kształcie litery L ,ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 298