MATERAC DLA DZIECKA PIANKOWY VISCO JUNIOR 70x200 cm, Trzcinica


Cena do uzgodnienia

Materac piankowy z serii JUNIOR z warstwą termoelastycznej pianki VISCO

Cechy materaca:
Wysokość: 12 cm
Twardość: H2

Właściwości:
Hypoalergiczny,
Oddychający,
Dwustronny
Zdejmowany pokrowiec,
Antyalergiczny,
Antygrzybiczny,
Materiał pikowany,
Materac ortopedyczny,
Pamięć kształtu

BUDOWA MATERACA:

1.PIANKA ecoPUR - (7cm) gęsta, najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO- MEMORY (3cm) Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.

3. POKROWIEC GŁADKI (1-2 cm) Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny w kształcie litery L ,ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 216