Pro-Komp24 - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Pro-Komp24 nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Pro-Komp24

O specjaliście

Potrzebujesz pomocy, jesteśmy w pogotowiu dla Ciebie 7/24
Chcesz, by Twój komputer był dobrze naprawiony. Oczekujesz trwałej poprawy wydajności po wykonanej usłudze naprawy. Domagasz się gwarancji by mieć pewność, że wszystko zostało zrobione jak należy. Witamy w naszym serwisie!

Służymy pomocą - od darmowej diagnostyki, po PROfesjonalną naprawę.

Branża

Naprawa komputerów, Serwis komputerowy

Obszar działania

Opolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Bożena H. 2 lipca 2019
Pozytywna opinia

Zależało mi na czasie, bo musiałam szybko wyjechać i akurat laptop odmówił mi posłuszeństwa. Pan z serwisu po zdiagnozowaniu problemu odpisał, że komputer będzie do odbioru na następny dzień (...) Szybko miło i profesjonalnie. Polecam ten serwis!

Danuta P. 3 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Laptop był martwy. Nie reagował na włączanie. Wystarczył 1 dzień żeby komputer wrócił do mnie jak nowy! Jestem bardzo zadowolona bo nie musiałam kupować nowego laptopa.

Wacław L. 18 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Szczerze polecam! Laptop 6-letni wrócił do mnie jak nowy. Wyłączał się i mocno grzał. Myślałem że już nic z niego nie będzie. Na szczęście się myliłem.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Pro-Komp24

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ZWM, Opole

NIP

3810572988

WWW

https://pro-komp24.wixsite.com/opole

Telefon