Prestige Karol Kowal

Kielno

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Wykonujemy dowolne prace remontowo-budowlane na terenie całego trójmiasta i okolic . Cechuje nas rzetelność, szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Ponad piętnastoletnie doświadczenie zapewnia najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.
Terminy powierzonych realizacji to świętość. Prace wykonujemy terminowo i czysto.
Prace oparte o umowę - przejrzyste warunki współpracy .
Gorąco zapraszam do współpracy z profesjonalistami .

Z pozdrowieniami
Prestige
Karol Kowal

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

15 opinii

5 5
(15)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piotr D. 24 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Karol odpowiadał za urządzenie zarówno mieszkania dla mojej rodziny kilka lat temu, jak i biura na Morenie całkiem niedawno. Mogę z całego serca polecić jego usługi, bo: są wykonywane rzetelnie i terminowo, ale jest coś jeszcze, bo Pan Karol łączy w sobie 2 bardzo rzadko spotykane u ekip remontowych cechy: fachowość wykonania z wizją wnętrza. Dla mnie jako klienta oznaczało to brak konieczności podejmowania technicznych decyzji oraz możliwość zdania się na niego w większości wyborów, bo mogłem ze spokojem mu je oddać. Wystarczało podejmować najistotniejsze decyzje żeby w praktyce nie musieć przejmować się efektem prac, Jakość zdecydowanie warta wydanych pieniędzy!

Maciej K. 27 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Karol wykonywał prace w naszym domu, lazienki, hydraulika, elektryka, gładzie, malowanie. Wszystko rzetelnie i na czas. Polecam!

Joanna K. 27 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Uczciwy, rzetelny, sam dokonuje zakupów potrzebnych materiałów. Słucha klienta i jednocześnie potrafi zaproponować alternatywę rozwiązania danego etapu prac. Prowadzi prace do końca, z których jestem zadowolona.

Karol T. 26 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Karolem przebiegła bardzo miło i sprawnie. Bardzo dokładnie wykonana łazienka oraz wykończenie całego 80 metrowego mieszkania. Następne mieszkanie też zlecimy tej firmie.

Magda W. 25 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nie jest to najtańszy fachowiec w branży, ale jest solidny i terminowy, a to ma chyba większe znaczenie! Dokonywał uzgodnień, akceptował poprawki, potrafił doradzić. Wszystko dograł co do mm w kuchni, zamontował wszystkie elementy tak jak chcieliśmy! Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.

Agnieszka B. 24 września 2023
opinia niepotwierdzona
Kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m², Bojano
Pozytywna opinia

Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Firma Prestige wykonała u nas tynki, gładzie, malowanie ścian, osadzenie drzwi, podłogi (panele + kafelki) wraz z listwami, łazienki, elektrykę, Pan Karol zawsze chętnie doradzał nam i służył swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Poleciliśmy rodzinie usługi Pana Karola.

Natalia K. 24 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zawsze rzetelnie i bardzo fachowo. Ogromna pomoc w znajdowaniu właściwych rozwiązań i bardzo wysoki standard wykonanej pracy.

Jan S. 24 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Karol wraz z ekipą zrealizowali dla mnie już kilka zleceń. Mniejszych i większych. Za każdym razem była to solidna robota, z dbałością o detale, w ustalonych terminach. Szczerze polecam!

Piotr B. 22 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szeroki zakres prac: kafelki, panele, płyty gipsowe, malowanie, tynkowanie, oświetlenie, instalacje hydrauliczna i elektryczna. Dosłownie wszystko. I wszystko wykonane dobrze i sprawnie. Dobry kontakt. Chłopaki zawsze służą radą. Polecam.

Michał K. 22 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście i wykonanie bez najmniejszego zarzutu. Zawsze chętnie wrócę do współpracy.

Ewa N. 21 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Starannie wykonana usługa, kontakt bardzo dobry, wszystko wg uzgodnionego projektu i na czas. Polecam współpracę:)!

Michał M. 21 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Karol to fachowiec, wykonuje szeroki wachlarz usług budowlanych, remontowych, hydraulicznych, elektrycznych. Potrafi znaleźć rozwiązanie napotkanych problemów, ma wieloletnie doświadczenie i praktykę. Życzę panu Karolowi kolejnych zadowolonych klientów.

Magdalena S. 21 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Gorąco polecam. szybko solidnie, dokładnie z zaangażowaniem. Pan Karol to człowiek bardzo kulturalny, ugodowy. Dziś wiem, że jeśli Pan Karol mówi, ze ten kolor pasuje to Pan Karol wie lepiej bo się po prostu na tym zna i ma doświadczenie. Warto tej ekipie zaufać. Słuchajcie podpowiedzi Pana Karola, korzystajcie z jego rad i doświadczenia. Minęły 2 lata od remontu, a wyburzane były wszystkie ściany, przenoszona kuchnia na drugi koniec mieszkania, wymiana elektryki itp itd i do dziś nie mogę wyjść z zachwytu jak dokładnie jest wszystko wykonane i jak dobrze, ze posłuchałam pana Karola z pewnymi rozwiązaniami. jesli kiedykolwiek będę robiła tak ogromny lub mniejszy remont to bez wahania zadzwonię po pana Karola i będę go dożywotnio polecać każdemu.

Prestige Karol Kowal, 21 września 2023

Pani Magdo! My również jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pozdrawiam.

Bartosz B. 21 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam, fachowcy jestem zadowolony z usług..

Paweł S. 10 lipca 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo sprawnie, estetycznie, nieoczywiste i trudne rozwiązania, świetny specjalista, bardzo ciężko o tak rzetelnych wykonawców. Gorąco polecam Karola Kowala wszystkim, którzy chcą mieszkać w pięknym miejsciu.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Prestige Karol Kowal
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sadowa, 3, 84-208 Kielno

NIP

742-198-60-19

WWW

www.prestigeremonty.pl

Telefon

793 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Us%C5%82ugi-remontowo-wyko%C5%84czeniowe-Prestige-Karol-Kowal-1020237534780918