Prefabrykaty Betonowe Zamość - Najlepsi w 2024

Najlepsi Dostawcy Prefabrykatów Betonowych w Zamościu, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prefabrykaty Betonowe Zamość - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Dostawców Betonowych Prefabrykatów w Zamościu w 2024 r. wybranych z 8 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 10 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Prefabrykaty Betonowe Zamość

Zakład Budowlano-Transportowy DROGMOST SP. Z O.O.

  • Zamość

Zakład Budowlano-Transportowy został założony przez Pana Wiesława Michalskiego w 1994 roku. Przez ponad 25 lat firma świadczy swoją działalność na terenie całego województwa lubelskiego i poszerza ją o nowe rodzaje usług czy też nowe produkty. Drogmost był prowadzony przez Pana Wiesława, aż do jego śmierci w 2019 roku. Obecnie ZBT Drogmost Społka z o.o. zarządzany jest przez jego synów – Łukasza, Pawła i Mateusza. Firma korzystała z unijnych dotacji z różnych funduszy wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa. Z pozyskanych dotacji rozbudowaliśmy swoją działalność wspartą o innowacyjny sprzęt. Dziś przedsiębiorstwo zatrudnia około 80 pracowników i mając nowoczesny park maszyn liczący około 90 jednostek cieszy się dużym uznaniem

Dan-Bud Hurtownia Materiałów Budowlanych

  • Zamość

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Zapraszamy do nowo otwartego składu budowlanego w Zamościu. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych i wykończeniowych. Zapraszamy do naszej siedziby na ul. Dzieci Zamojszczyzny 1. Dan-Bud to nie tylko skład budowlany, to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę fachowców, którzy chętnie posłużą swoją wiedzą przy doborze odpowiednich rozwiązań dla Państwa inwestycji. Posiadamy również firmę budowlaną i zajmujemy się kompleksową budową obiektów rodzinnych, wielorodzinnych i specjalistycznych. Zadzwoń i zapoznaj się z naszą ofertą.

Pobierz aplikację Oferteo i wygraj iPhone 14!
Odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie.
iPhone14 QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Regulamin
avatar icon

Zakład Usług Budowlano-Drogowych "DROGBUD" Łukasz Michalski

  • Zamość

PPHU PREFALBET

  • Zamość

PPHU PREFALBET

  • Zamość

Dołącz do naszych Dostawców Betonowych Prefabrykatów w Zamościu

Działasz na rynku jako Dostawca Betonowych Prefabrykatów i szukasz nowych Klientów z Zamościa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ranking Dostawców Betonowych Prefabrykatów w Zamościu obejmuje również takie miejscowości jak Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Krasnobród, Radecznica, Nielisz, Skierbieszów, Bodaczów, Stary Zamość, Łabunie, Sitno, Adamów, Grabowiec, Miączyn, Komarów-Osada, Zawada, Jarosławiec, Kalinówka, Nawóz, Sułów.