Prawo spółdzielcze Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Spółdzielczego w Bydgoszczy, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Prawo spółdzielcze

Prawo spółdzielcze Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński - Prawo spółdzielcze Bydgoszcz
SM Jedność w Chełmie

Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo spółdzielcze Bydgoszcz
PROWEST Sp. z o. o.

Po 2 rozmowach telefonicznych Pan mecenas przesłał propozycję umowy, a następnie odwiedził naszą firmę osobiście. Określiliśmy zakres naszych potrzeb i oczekiwań ustaliliśmy cenę i dzisiaj podpisujemy umowę współpracy.

Centrum Prawa - Prawo spółdzielcze Toruń

Centrum Prawa

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Maria F.

Bardzo profesjonalne podejście do każdego problemu. Pan Mecenas Zięba ma czas dla każdego oraz kontaktuje się z klientem z własnej inicjatywy. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy. Pozdrawiam.

Grupa Prawna Goldwin - Prawo spółdzielcze Toruń

Grupa Prawna Goldwin

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Andrzej M.

Dzięki Grupie Prawnej Goldwin odzyskałem prawo jazdy. Działanie było bardzo profesjonalne. Przez 7 miesięcy wydział komunikacji nie mógł odnaleźć mojej teczki kierowcy informując, że nie ma takiej osoby w rejestrze i nie ma takiej teczki. Po podjętych działaniach w/w kancelarii prawnej w dniu wczorajszym odebrałem prawo jazdy. Bez tak profesjonalnego działania na pewno miałbym duży problem z wyegzekwowaniem dokumentu, który nigdy nie został mi zatrzymany. Wielkie dziękuje Grupie Prawnej Goldwin.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Spółdzielczego w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Spółdzielczego i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński - Prawo spółdzielcze Grudziądz
Krzysztof K.

Profesjonalnie i szybko. Na pewno skorzystam z usług kancelarii ponownie, gdy będę potrzebował natychmiastowej porady. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Stachowiak - Prawo spółdzielcze Poznań
Maciej K.

Korzystałem z pomocy tego skutecznego fachowca. Pan adwokat Marcin Stachowiak jest życzliwy i kompetentny. Wysłuchał mnie cierpliwie i zaproponował najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Wygrał moją sprawę rozwodową i bardzo mu za to dziękuję.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski - Prawo spółdzielcze Poznań
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Edyta Konieczna-Drescher - Prawo spółdzielcze Poznań
Eam Concept

Obsługa bardzo miła. Pani Edyta udzieliła bardzo obszernych wskazówek i informacji w mojej sprawie. Jak najbardziej mogę polecić.

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski - Prawo spółdzielcze Poznań
Krzysztof R.

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w sprawach gospodarczych, obsłudze nowych technologii w biznesie i E-commerce. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://adwokatsobieski.pl

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kowalski

 • Poznań
Bogusław W.

Profesjonalne i rzetelne podejście do problemów klienta. Posiada duże doświadczenie.

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Adwokacka Jakub Elegańczyk

 • Poznań
Małgorzata D.

Uzyskałam kompletną i profesjonalną pomoc prawną. Pan Mecenas wykazał się ogromną wiedzą, rzetelnością, zaangażowaniem, kulturą osobistą, profesjonalizmem i skutecznością. Wszelkie kwestie prawne wyjaśniał w sposób przystępny i zrozumiały. Zawsze służył radą i pomocą. Kontakt telefoniczny oraz mailowy przebiegał pozytywnie, co jest bardzo dużym atutem. Moja sprawa zakończyła się pomyślnie. Jestem wdzięczna za okazaną pomoc. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Kancelaria Prawna Meritum - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Prawna Meritum

 • Poznań
Józef R.

Pani Katarzyna jest osobą bardzo sumienną, do zleconych spraw podchodzi profesjonalnie. Sprawy przekazane kancelarii Meritum mają swój bieg, dobry kontakt z biurem. Pracują tam osoby, które widać, że robią to co lubią, przykładają się, starają się. Kontakt bardzo miły i rzeczowy. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Uracz - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Uracz

 • Poznań
Kancelaria Doradcy Podatkowego

Pani mecenas Natalia Uracz jest osobą znakomicie orientującą się w meandrach przepisów prawa. Życzliwa i cierpliwa, potrafi znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Osoba godna polecenia.

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska - Prawo spółdzielcze Poznań

Kancelaria Adwokacka ARTEM Angelika Rucińska

 • Poznań
Edyta B.

Do sprawy rozwodowej najlepsza, widać na sali bardzo duże doświadczenie w tej branży. Polecam i dziękuję za udaną pomoc w problemie.

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Prawo spółdzielcze Poznań

Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Poznań
Wiesława P.

Profesjonalizm, zrozumienie, pomoc - to są słowa, które najbardziej oddają klimat obsługi, jakość usług i poziom działań. Rzetelność informacji, szybkość załatwiania spraw jest na porządku dziennym.Gorąco polecam!

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA - Prawo spółdzielcze Kiekrz

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA

 • Kiekrz
Yeri

Witam.Skorzystałem z usług.Było mało czasu(kilka dni),jednak dało radę zebrać materiały na rozprawę w sądzie.Pani mecenas miała pomysły.Tzw.Kowalski gubi się w procedurach, a tu pełen profesjonalizm i spokój w organizacji materiałów. Zadowolony. J.Goc

Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p - Prawo spółdzielcze Płock

Kostrzewski Kołecki doradca podatkowy radca prawny sp p

 • Płock
Dorota W.

Bardzo profesjonalna obsługa, czuć duże doświadczenie, dobre podejście do klienta.

Kancelaria Adwokacka Magdalena Kosińska-Petecka - Prawo spółdzielcze Płock

Kancelaria Adwokacka Magdalena Kosińska-Petecka

 • Płock

Ustawy, uchwały, nowelizacje, rozporządzenia dla zwykłego obywatela są trudne do zrozumienia. Jawne łamanie lub unikanie stosowania się do przepisów prawnych, wpędza w kłopoty. Bez pomocy doświadczonego adwokata możemy nie znaleźć stosownego rozwiązania. Nasza płocka kancelaria prawna oferuje rzetelne usługi. Udzielane przez nas porady prawne dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Każdy nasz adwokat kancelarii MKP wyróżnia się zaangażowaniem, doświadczeniem oraz uczciwością. Kancelaria prawna w Płocku niesie pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym z Płocka i okolic. Kancelaria, właścicielką której jest Pani adwokat Magdalena Kosińska-Petecka, została stworzona w celu świadczenia porad prawnych z zakresu prawa

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Prawo spółdzielcze Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński

 • Gdańsk
Kamil K.

Radca prawny Jakub Kulczyński reprezentował mnie w sprawie pracowniczej przeciwko pracodawcy. Wykazał się dużym zaangażowaniem i indywidualnym, nieszablonowym podejściem do sprawy. Sprawa wygrana w obu instancjach.

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo spółdzielcze Gdańsk

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

 • Gdańsk
Witold M.

Bardzo szybki kontakt, profesjonalne doradztwo, gotowość do spotkania, możliwość dojazdu do klienta, dyspozycyjność 24 h. Kulturalne oraz rzeczowe rozmowy. Polecam.

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska - Prawo spółdzielcze 80-285 Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska

 • 80-285 Gdańsk

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w windykacji wierzytelności. Oferujemy również usługi kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W naszym zespole mamy również specjalistów z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku) oraz z zakresu prawa pracy. W kręgu naszych zainteresowań są także sprawy frankowe.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar - Prawo spółdzielcze Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

 • Gdańsk

Adwokat Krzysztof Szponar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a następnie odbył aplikację adwokacką. Obecnie jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. W pracy naukowej poruszał zagadnienia orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz polisolokat. Z tego względu Kancelaria specjalizuje się w umowach ubezpieczenia (w szczególności w odszkodowaniach komunikacyjnych i polisolokatach), ale także w umowach kredytowych (tzw. "frankowych"). Przede wszystkim jednak Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne (w tym spadkowe i rodzinne) oraz administracyjne. Adwokat Krzysztof Szponar posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, jak również osób fizycznych (klientów indywidualnych). Więcej informacji znajdziesz na

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski - Prawo spółdzielcze Gdańsk

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski

 • Gdańsk
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Prawo spółdzielcze Gdańsk

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
Marzena M.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Tłumaczenie w sposób prosty, zrozumiały dla klienta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu, bez pośpiechu i stresu. Bardzo przyjazna atmosfera. Miało się wrażenie iż rozmawia się z dobrym znajomym, a nie z prawnikiem, co jeszcze bardziej stawia akurat tą kancelarię na duży plus. Jestem bardzo zadowolona i już wiem gdzie się udać, gdy będę potrzebowała porady prawnej.

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Tomczuk - Prawo spółdzielcze Kalisz

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Tomczuk

 • Kalisz
Michał W.

Skutecznie i profesjonalnie przeprowadzona sprawa, polecam w 100%.

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Prawo spółdzielcze Gdynia

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Prawo spółdzielcze Gdynia

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
Marek S.

Sąd wysłał do mnie pismo w celu usunięcia braków formalnych pisma , które sam pisałem. Tu poległem i zgłosiłem się do pana radcy Piotra. W. Ekspresowo przygotował nowe pismo. Złożyłem do sądu i czekam na pozytywną odpowiedż.

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk - Prawo spółdzielcze Słupsk

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk

 • Słupsk
Sławomir G.

Radca Prawny Lucyna Kowalczyk reprezentowała mnie przed Sądem Pracy. To był mój strzał w dziesiątkę. Posiada talent do przedstawiania istotnych zagadnień mających na celu naświetlenie Sądowi Twoich racji i uchybień pracodawcy. Choć w istocie o to właśnie chodzi, ale Ona robi to naprawdę w sposób profesjonalny. Oczywiście moją sprawę wygraliśmy.

Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka - Prawo spółdzielcze Leszno

Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka

 • Leszno
Mariusz T.

Pierwszy kontakt na Oferteo, konkretna oferta i propozycja ceny, którą zaakceptowałem oraz przesłanie dokumentacji. następnie. Później kontakt telefoniczny i umówienie konkretnego terminu spotkania. Na spotkaniu omówienie szczegółów współpracy. Podsumowując: SZYBKO, KONKRETNIE I DO CELU !

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Kampa - Prawo spółdzielcze Olsztyn

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Kampa

 • Olsztyn
1985

Szczegółowe wyjaśnienie z satysfakcją klienta, że może dążyć do swojego celu, a moim celem jest wolność. Za to polecam Kancelarię Radcy Prawnego Andrzeja Kampa.

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny - Prawo spółdzielcze Olsztyn

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny

 • Olsztyn
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Adwokat Marcin Wrona - Prawo spółdzielcze Łódź

Adwokat Marcin Wrona

 • Łódź
Andrzej W.

W twojej spawie mogę przygotować: krótką poradę mailową, pismo przygotowawcze, opinię prawną, apelację, zażalenie, skargę lub mogę reprezentować Ciebie w sądzie. Oferuję szybki kontakt, krótkie terminy realizacji zleceń, profesjonalne podejście do sprawy. Na rynku od 2006 roku. Wielu zadowolonych klientów.

Kancelaria Prawnicza

 • Łódź

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI - Prawo spółdzielcze Łódź

KANCELARIA ADWOKACKA ŁUKASZ KWIATKOWSKI

 • Łódź
Żaneta S.

Kancelaria godna polecenia! Trafiłam tam z polecenia i nie zawiodłam się. Bardzo profesjonalna i wysoka jakość usług.

Benefaktor Mariola Korzeniewska - Prawo spółdzielcze Łódź

Benefaktor Mariola Korzeniewska

 • Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus - Prawo spółdzielcze Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus

 • Łódź
Kalina R.

Polecam adwokata Macieja Migusa. Dzięki mecenasowi udało mi się uzyskać odszkodowanie za wypadek. Byłem przekonany, że sprawa jest beznadziejna ale mimo ciężkiej sytuacji wszystko się udało!

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p. - Prawo spółdzielcze Łódź

Sobczak Maciejewska Zając Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p.

 • Łódź
Marek N.

Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

Lex Avista Kancelaria Prawnicza Kancelaria Mediacyjna Sergiusz Orlicki Stały Mediator Sądowy - Prawo spółdzielcze Mosty

Lex Avista Kancelaria Prawnicza Kancelaria Mediacyjna Sergiusz Orlicki Stały Mediator Sądowy

 • Mosty

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to sprawy gospodarcze, prawo pracy, ubezpieczenia, cywilne oraz mediacje w tym zakresie. Realizujemy zlecenia od 1995. Terenem naszej działalności jest Goleniów, Świnoujście, Międzyzdroje, Dębno, Chociwel, Szczecin, Gryfino, Nowogard, Płoty, Resko, Nowogard, Kamień Pomorski. Pyrzyce, Stargard, Myślibórz. Szczególnie wysoka wiedzę i doświadczenie posiadamy w zakresie prawa gospodarczego (w tym upadłościowego i naprawczego), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, oraz prowadzenia mediacji (także w sprawach cywilnych), w tym zarządzanie sporami. Specjalizujemy się również w dochodzeniu roszczeń z tzw. umów kredytów frankowych oraz dochodzenia roszczeń od banków m. in. z tytułu klauzul

Spółka Prawnicza PELTZ Sp. z o.o. - Prawo spółdzielcze Oleśnica

Spółka Prawnicza PELTZ Sp. z o.o.

 • Oleśnica
Marek D.

Spółka zajmuje się obsługą prawną firm oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych od 2006r. Początkowo jako działalność gospodarcza a od 2012r. już jako Spółka. Obsługujemy firmy na terenie całego kraju począwszy od jednoosobowej działalności aż po duże spółki prawa handlowego w ramach stałych abonamentów, które zaczynają się już od 100 zł netto miesięcznie. W każdym abonamencie - również w tym za 100 zł - zapewniamy kompleksową obsługę bez żadnych ograniczeń czasowych-godzinowych i ilościowych. Działamy na terenie całego kraju-dojeżdżamy do każdego klienta. Obsługę prowadzimy zdalnie na odległość (wykorzystując,internet, e-mail, wideokonferencje, fax,telefon) lub osobiście w siedzibie klienta w zależności od wyboru klienta. Spółka zatrudnia tylko radców prawnych, zapewniając w ten sposób profesjonalną obsługę i doradztwo prawne. Oferta Spółki dostosowana jest do każdego klienta i na każdą kieszeń - zarówno dla małych firm jaki i dużych spółek prawa handlowego - tak aby nie stanowiła obciążenia finansowego dla klienta przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i opieki prawnej firmy.

Sylwia - Prawo spółdzielcze Marki

Sylwia

 • Marki

Zajmujemy się odszkodowaniami, na terenie całej Polski. - Wypadki komunikacyjne - Wypadki śmiertelne zadość uczynienie po śmierci dla osób bliskich - Błędy medyczne - Szkody rzeczowe ( uszkodzony pojazd,uszkodzone lub zniszczone mienie) - Szkody osobowe ( wypadki przy pracy, rolnictwie,potknięcia,poślizgnięcia) * Bezpłatna analiza spraw / Brak opłat pokrywamy koszty wpisów sądowych.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JUSTYNA PĘDRAK - Prawo spółdzielcze Warszawa

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JUSTYNA PĘDRAK

 • Warszawa

Mam wszechstronne doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Oferuję rzetelną oraz kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa oraz postępowania cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, a także prawa spółek i windykacji należności. Skutecznie prowadzę procesy sądowe. W wszechstronny oraz wyczerpujący sposób rozwiązuje problemy prawne.

Kancelaria Adwokacka adwokat Radosław Borowiec

 • Warszawa

Wszechstronne i wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsądowej i sądowej osób fizycznych i prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego z uwzględnieniem sporządzania pism procesowych, aktywnej reprezentacji mocodawców przed sądami powszechnymi, wnoszenia środków odwoławczych ( apelacje, zażalenia) od orzeczeń wydanych przez organy I instancji, prowadzenia negocjacji i postępowań mediacyjnych w celu polubownego rozwikłania sporu i uchylenia konieczności przenoszenia konfliktu na płaszczyznę postępowania jurysdykcyjnego.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego - Prawo spółdzielcze Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

 • Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Prawo spółdzielcze Warszawa

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA

 • Warszawa
Andrzej K.

Kompetentna i wyczerpująca porada w dogodnie ustalonym terminie. Z dnia na dzień przedstawiciel kancelarii sam skontaktował się ze mną w celu zaproponowania swojej oferty. Jego oferta okazała się bardziej konkurencyjna od innych ofert, nawet spoza Oferteo. Zaznaczyć należy, że jest to uznana na rynku kancelaria prawna. Polecam.

Kancelaria GGS

 • Warszawa

Kancelaria Prawna GGS oferuje kompleksową obsługę klientów. Nasze usługi ukierunkowane są na skuteczne rozwiązywanie problemów i udzielanie efektywnej pomocy. Proponujemy nie tylko zastępstwo procesowe, ale również wsparcie oraz obsługę prawną różnego rodzaju podmiotów. Jesteśmy w stanie zaoferować współpracę z Radcą Prawnym lub Adwokatem na wszystkich etapach postępowania. Stawiamy na rzetelność i terminowość usług. Zapraszamy do współpracy klientów na terenie Warszawy. Naszą specjalnością są: prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo karne, prawo spółdzielcze, prawo medyczne, prawo farmaceutyczne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo nieruchomości, prawo zobowiązań, prawo spółek handlowych.

Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal

 • Warszawa
Anna U.

Fachowa porada i duże zaangażowanie owocujące pozytywnym załatwieniem sprawy.

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne - Prawo spółdzielcze Warszawa

Izabela Sznajder Doradztwo Prawne

 • Warszawa
Magdalena B.

Pani Izabela jest bardzo profesjonalna, zaangażowanie z jakim pracuje jest na najwyższym poziomie. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Spotkania oraz kontakt telefoniczny czy też drogą elektroniczną przebiegał bez zarzutów. Z pewnością będę korzystać w przyszłości z pomocy Pani Izabeli. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi w zakresie doradztwa prawnego Pani Izabeli Sznajder.

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska - Prawo spółdzielcze Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

 • Warszawa

Jestem adwokatem z 10 letnim doświadczeniem zawodowym, w szeroko rozumianym prawie cywilnym. Zajmuje się zarówno podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi. Moją główną specjalizacją w zakresie podmiotów gospodarczych jest bieżąca obsługa prawna inwestorów, wykonawców, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, pośredników nieruchomości, zarządców nieruchomości, w tym również w ramach postępowań sądowych. W zakresie związanym z obsługa osób fizycznych specjalizuję się w spawach rozwodowych oraz innych postępowaniach z zakresu KRO, a także postępowaniach z zakresu prawa spadkowego. Przed rozpoczęciem własnej praktyki prawnej, byłam aplikantem adwokackim w znanej warszawskiej kancelarii specjalizującej się w prawie i

Agnieszka Głogowska Notariusz

 • Warszawa

Kancelaria Notarialna Piotr Chełstowski Notariusz

 • Warszawa

ADM Profesja - Prawo spółdzielcze Warszawa

ADM Profesja

 • Warszawa
Michał G.

Po wcześniejszych nietrafionych współpracy z innymi firmami, w końcu trafiłem na tą, której można w pełni zaufać. Bałagan w dokumentach jaki zastali szybko zniknął dzięki ich profesjonalizmowi. Polecam z pełnym przekonaniem.

Lederman i Partnerzy Kancelaria Adwokacka - Prawo spółdzielcze Warszawa

Lederman i Partnerzy Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa

Kancelaria Lederman i Partnerzy łączy profesjonalizm stosowany w międzynarodowych kancelariach prawnych z indywidualnym podejściem do Klienta. Kancelaria prawna gwarantuje osobom prywatnym, spółkom i innym osobom wysoką jakość usług i rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami i innymi urzędami. Zespół Kancelarii działa dla Klientów we wszystkich rodzajach spraw w oparciu o bogatą wiedzę fachową oraz według zawodowych standardów etycznych. Kancelaria prowadzi także sprawy nietypowe i precedensowe wymagające kreatywnego rozwiązywania problemów prawnych. Szczególnie istotne jest dla Zespołu Kancelarii stworzenie osobistej więzi z Klientem polegającej na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie. Zaufanie połączone z ochroną

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.